Akademia Producenta

Kurs dla osób chcących produkować własną muzykę

Jesteś beatmakerem, producentem muzycznym, a może dopiero zaczynasz i chcesz tworzyć
nowoczesne 
produkcje i bity pod okiem profesjonalisty?

Chcesz otrzymać cały SCHEMAT produkowania muzyki używany w największych światowych hitach i wykorzystać go w tworzeniu własnej?

Chcesz tworzyć lepsze produkcje i zwiększyć sprzedaż muzyki, którą już stworzyłeś?

W każdej z tych sytuacji – jesteś w dobrym miejscu! 

Zaufały nam wytwórnie, firmy, setki artystów i producentów.

Logo wytwórni muzycznej StepRecords
Logo wytwórni muzycznej SSG
Logo wytwórni muzycznej UrbanCity
Logo firmy Swiss Krono

Zaufały nam wytwórnie, firmy, setki artystów i producentów.

Logo wytwórni muzycznej StepRecords
Logo wytwórni muzycznej SSG
Logo firmy Swiss Krono
Logo wytwórni muzycznej Urban City

Tego nauczysz się w kursie Akademia Producenta

Tworzenie świetnych
produkcji muzycznych

Otrzymasz sprawdzone i przetestowane przez najlepszych producentów sposoby na stworzenie nowoczesnej produkcji, która spodoba się Tobie i Twoim klientom.

Niezbędna teoria muzyczna

Poznasz kluczową teorię muzyki, w tym akordy, pisanie melodii, aranżację i tempo. Dzięki temu zaczniesz tworzyć energetyczne produkcje, do których artyści z chęcią dograją swój wokal. 

g

Produkcja w różnych gatunkach

Nauczysz się używać sampli, wtyczek Vst, MIDI, pogłosu, gotowych instrumentów i wielu innych technik produkcji muzyki. Dzięki temu będziesz mógł produkować muzykę w każdym gatunku i dzielić się nią na dużą skalę. 

"

Co wyróżnia Akademię Producenta

Praktyczne Podejście

Nauczysz się sprawdzonych technik tworzenia i publikacji muzyki, dzięki którym łatwiej dotrzesz do popularnych artystów i nawiążesz nowe współprace.

System Krok Po Kroku

Poznasz cały proces produkcji muzyki: od ustawienia sesji, po wydanie nowej produkcji. Zaczniesz sprawnie tworzyć muzykę i oszczędzisz masę czasu.

Celem NIE jest tu kolejne „skleiłem coś to wrzucę to na SoundCloud i jakoś to będzie”, ale wydanie muzyki, do której artyści będą nagrywać swoje wokale.

Zobacz, jak ten kurs Ci w tym pomoże:

R

Zrozumiesz, dlaczego niektóre produkcje osiągają ogromne sukcesy i setki artystów chcą stworzyć do nich nowy utwór. W kursie pokażemy Ci, jak tworzyć takie dynamiczne i nowoczesne produkcje, dzięki którym łatwiej nawiążesz nowe współprace z artystami.

R

Nie masz drogiego sprzętu i akustycznie zaadoptowanego studia? Żaden problem. Pokażemy Ci jak tworzyć muzykę z tym, co już masz!

R

Nastawisz w 100% swoje działanie na tworzenie dobrej muzyki, aby natychmiast zacząć przyciągać właściwych odbiorców i więcej szans na nowe współprace!

"

Jeśli jesteś jedną z tych osób, ten kurs będzie dla Ciebie bardzo skuteczny

Jesteś beatmakerem, muzykiem, DJ, producentem i chcesz tworzyć jeszcze lepsze produkcje. A może dopiero zaczynasz produkować swoje pierwsze bity… ważne jest to: chcesz tworzyć coraz lepszą muzykę nawiązać dochodowe współprace z artystami.

Nagrywasz własne utwory i chcesz samodzielnie tworzyć do nich produkcje. Zależy Ci na poznaniu praktycznych technik tworzenia muzyki, które będziesz mógł od razu zastosować u siebie. Zapraszam!

Opinie kursantów

Adrian Zieliński Mega kurs! Teraz w utworach słyszę rzeczy, których wcześniej nie słyszałem, a do tego wiem teraz jak wykonać różne efekty. Wydawało mi się, że umiem dość dużo, a w sumie nie umiałem nic. Pozory mylą 😉 Bardzo polecam!

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 30 marca

Jakub Żmuda Wszystko dobrze omówione. Można poznać bardzo dużo rzeczy i trików. Jeżeli się zastanawiasz, co robisz nie tak, a chcesz robić lepiej, to naprawdę NIE ZNAJDZIESZ LEPSZEGO KURSU NIŻ TEN.

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 27 marca

Andrzej Surowiński Dużo ciekawej wiedzy. Myślę, że przekazane informacje są przeskokiem poziom wyżej (przynajmniej dla mnie). Wielki props!

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 26 marca

Queertvz Strasznie polecam, bo naprawdę nauczycie się więcej niż na jakichś darmowych poradnikach na YouTube. Dużo tipów, dużo wytłumaczonych rzeczy i można bardzo dużo się nauczyć. Polecam serdecznie.

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 2 kwietnia

Maciej Bukowski Świetny kurs 🙂 Lekcje krótkie, zwięzłe i przydatne. Na pewno przyda się osobom, które dopiero zaczynają, ale i tym bardziej doświadczonym 😀 Można przeanalizować inny punkt widzenia. Polecam 😉

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 10 kwietnia

Wacław Lanc Mega sztos! Polecam kursy Tomka! Wszystko elegancko, fajnie i rzeczowo wyjaśnione. Polecam!


Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 18 maja

Krystian Sylwański Świetny kurs, wiele się nauczyłem. Mogę polecić każdemu, od razu poziom na następnym projekcie lepszy 😉

Odpowiedz • Wyślij wiadomość • 5 maja

Oto, co otrzymujesz:

N

Kurs online Akademia Producenta (wartość: 470 zł)

N

Dożywotni dostęp do kursu 24/7 (wartość: Bezcenne)

Regularna cena Akademii Producenta: 470 zł

Inwestycja teraz: Płatność na Hospicjum

Twój instruktor – Tomek Moskalski

Tomasz Moskalski założyciel Hugiz Records

Tomek Moskalski jest założycielem Hugiz Records, od 10 lat miksuje i wraz z zespołem finalizuje ok. 1000 utworów rocznie.

Studiował produkcję muzyki i inżynierię dźwięku na uniwersytecie DBS Music w Berlinie i kształcił się u osób współpracujących, m.in. z Beyonce i Wu Tang Clan.

Na co dzień tworzy produkcje muzyczne, specjalistyczne kursy i polepsza brzmienie utworów swoich klientów. Współpracował z setkami artystów nad utworami w różnych gatunkach, a także komponował muzykę do reklam, gier i sztuk teatralnych.

Prowadzi warsztaty z produkcji muzyki w Polsce i Niemczech, a także naucza żonglerki oraz gry na pianinie.

Tomasz Moskalski założyciel Hugiz Records

Dołącz już teraz!

Rozmawiając z początkującymi producentami zauważyłem, że przed dołączeniem do kursu często mają te dwie główne obiekcje:

Myślą, że nie mają czasu

Rozumiem to. Jestem świadomy, że naszym największym aktywem jest czas i za każdym razem, kiedy nie poświęcasz go na swój rozwój, możesz stracić.

To jednak tylko potwierdza fakt, że techniki produkcji muzyki, których się nauczysz w kursie i które zaimplementujesz, zaoszczędzą Ci tygodni, miesięcy, a może nawet lat główkowania, próbowania, szukania odpowiedzi jak rozwijać swoje umiejętności na własną rękę.

Uczestnictwo w tym kursie naprawdę jest stosunkowo niewielką inwestycją Twojego czasu – dzięki niej zaoszczędzisz DUŻO czasu w nadchodzących miesiącach i latach.

Myślą, że ich na to nie stać

Po pierwsze, udział w tym kursie NIE jest wydatkiem. To inwestycja, zresztą stosunkowo niewielka.

Wiem z całkowitą pewnością, że kiedy wdrożysz pomysły i strategie, którymi się z Tobą podzielę w trakcie tego kursu, szybko stworzysz swoją własną, genialną produkcję.

W dodatku pieniądze, które zainwestowałeś, zwrócą Ci się już po pierwszej sprzedaży nowego bitu! To tylko 97 zł, z którymi możesz wygenerować i zaoszczędzić setki złotych chociażby na byciu bardziej produktywnym podczas tworzenia muzyki. W dodatku zaaplikowana wiedza z tego kursu zwiększa Twoje szanse na nawiązanie nowych współprac dzięki tworzeniu produkcji, które podobają się artystom!

Najczęściej zadawane pytania

I

Czy naprawdę będę robić po tym świetną muzykę?

To zależy od Ciebie. Lekcje zostały tak ułożone, abyś miał na koniec programu świetnie wypracowane umiejętności i umiał dobrze nagrać wokal. Pomożemy Ci do granic możliwości, ale praca będzie wykonana przez Ciebie. Dołącz do kursu!

I

W jakim programie prowadzony jest kurs?

Techniki produkcji muzyki, których uczę w kursie są do zastosowania w każdym programie do tworzenia muzyki. W kursie pracuję na Abletonie, ale to samo sprawdzi się na FL Studio, Reaper itd. Dołącz teraz!

I

Mogę oglądać kurs na telefonie?

Kurs działa wyśmienicie zarówno na urządzeniach przenośnych, jak i komputerach typu PC czy laptop. Dołącz teraz!

I

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście! Po zakupie napisz na nasz e-mail: mail@hugizrecords.com, a wystawimy dla Ciebie fakturę VAT.

I

Czy mogę otrzymać ten kurs dożywotnio?

TAK. Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów i wszystkich nowych lekcji, które do niego w przyszłości dodamy. Dołącz teraz!

I

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na nasz e-mail: mail@hugizrecords.com, a pomożemy!

Skuteczna nauka produkcji muzyki

Sklejanie brzmień to jedno, ale dopiero otrzymanie konkretnej wiedzy i praktyki pomoże Ci wznieść brzmienie swojej muzyki na nowy poziom!

Już dziś podejmij pierwszy krok w tym kierunku i dołącz do producentów realizujących swoje muzyczne cele w kursie Akademia Producenta!

Odbierz e-book i twórz muzykę, nawet w ekstremalnych przypadkach braku natchnienia!

Podaj dane, na które natychmiast otrzymasz swój bezpłatny e-book!