AKADEMIA PRODUCENTA

Brak odpowiednich technik i wiedzy powstrzymuje Cię przed produkowaniem własnej muzyki? Nie martw się! By Ci pomóc, stworzyliśmy Kurs Produkcji Muzyki Trap i Hip-Hop. Zawarte w nim rozwiązania pomogą Ci tworzyć lepsze bity i rozwinąć skrzydła w muzycznym świecie. Dodatkowo, wprowadzimy Cię w świat produkcji muzyki, poznasz wszystkie tajniki tworzenia bitów i otrzymasz od nas kompletną wiedzę na temat przygotowania własnego podkładu muzycznego. I to wszystko opowiedziane ustami doświadczonych producentów muzycznych!

Poznaj Akademię Producenta

Co Otrzymasz

Spersonalizowany Tok Nauki

Mając na uwadze efektywność kursu, stworzyliśmy go tak, byś sam mógł dopasować tok nauki do Twoich indywidualnych preferencji.

Szczegółowe Porady

Lekcje zawarte w kursie to szczegółowe i łatwe do zrozumienia poradniki.  Znajdziesz w nich sekrety i praktyczną wiedzę, które pomogą Ci w tworzeniu muzyki na wysokim poziomie.

Rozwój Umiejętności

Kurs jest dla każdego, zarówno nowicjusza, jak i doświadczonego producenta, gdyż chodzi w nim o rozwój Twoich obecnych umiejętności. Dzięki niemu podszlifujesz swoje umiejętności oraz lepiej zorganizujesz swoją pracę. Będziesz pracować efektywniej i tworzył lepszą muzykę.

Sekrety Abletona

Z Abletonem zminimalizujesz czas tworzenia bitów, a stosując specjalnie triki i narzędzia – produkcja muzyki stanie się prawdziwą przyjemnością.

Teoria Muzyki

W kursie poznasz podstawy muzyki, jak Akordy C-Mol czy Skala. Dowiesz się także, jak użyć efektów specjalnych, np. pogłosu i opóźnienia. 

 

 

Biblioteka Brzmień MIDI

Zapewniamy Ci kolekcję brzmień w MIDI, które możesz dowolnie zmieniać, edytować  i używać w swoich produkcjach. Paczkę Sampli, którą otrzymasz od nas za darmo, możesz zobaczyć tutaj!

Zobacz, Czego Się Nauczysz

 

Chapter 1 : An Introduction to the Basics

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor, dapibus nisi. Donec vel lectus sapien.

45min.

Chapter 2 : Information Architecture

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor, dapibus nisi. Donec vel lectus sapien.

1hr. 10min.

Chapter 3 : Responsive Design

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor, dapibus nisi. Donec vel lectus sapien.

2hrs. 27min.

Chapter 4 : Interaction and Motion

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor, dapibus nisi. Donec vel lectus sapien.

2hrs 1min.

Chapter 5 : Designing for Machine Learning

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor, dapibus nisi. Donec vel lectus sapien.

1hr. 35min.

Dodatkowe Korzyści  Akademii Producenta

Odpowiedzi na pytania

Możesz dowoli zadawać nam pytania w sekcji komentarzy. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie! Dodatkowo, dostaniesz od nas rzetelną recenzję Twojej ukończonej produkcji!

Quiz

Pod koniec każdego działu czeka na Ciebie Quiz. Dzięki niemu utrwalisz najważniejszą wiedzę z każdego działu.

Materiały do pobrania

Kurs zawiera również specjalnie przygotowane materiały, by nauka teorii i produkcji muzyki była przyjemniejsza.

Wzór Licencji Bitów

Dostaniesz wzór umowy na licencjonowanie bitów, tak byś mógł je legalnie sprzedawać!

Streaming Online

Możesz oglądać lekcje na komputerze, laptopie i telefonie komórkowym. Zapewniamy darmowy streaming na każdym urządzeniu.

Twórz Elektronikę

Kurs zawiera w sobie całą niezbędną wiedzę, by tworzyć hip-hop, trap, elektronikę i rap.

Poznaj Producentów

Akademia Producenta daje Ci możliwość poznania ludzi ze środowiska muzycznego. Masz szanse porozumiewać się zarówno z kursantami, jak i ekspertami. Możesz pokazywać im swoje nowe produkcje, prosić i dawać feedback. 

Aktualizacja

Pliki i lekcje będziemy regularnie aktualizować, abyś zawsze był na bierząco z najnowszymi trendami w muzyce.

Dostaniesz to wszystko

już w cenie startowej!

Ułatwimy Ci Produkcję Muzyki!

NOWE UMIEJĘTNOŚCI

Dowiesz się, jak używać programów do tworzenia muzyki na poziomie profesjonalnym. Dzięki temu zaczniesz produkować lepsze bity i utwory.

WIEDZA

Lekcje zostały tak opracowane, byś mógł w prosty sposób i w swoim własnym tempie przenieść się z poziomu początkującego do zaawansowanego. Dzięki temu systematyczne przyswajanie i utrwalanie wiedzy staje się prostsze.

INDYWIDUALNE PORADY

Poprzez wiedzę zawartą w kursie pomagamy artystom każdego gatunku muzycznego. W kursie znajdziesz porady dotyczące, np. oprogramowania muzycznego i plug-in dopasowanych do muzyki, którą tworzysz. Dodatkowo chętnie uzupełnimy kurs o treści, które wskażesz. Daj nam znać!

ROZWÓJ

Z naszym kursem udoskonalisz swoje obecne umiejętności i techniki, jak: warstwowanie, dodawanie basu, prawidłowe używanie syntezatora, odróżnianie midi od audio oraz poznasz sztuczki związane z produkcją muzyki.

Częste kłopoty, które

rozwiążesz z Akademią Producenta

Produkcja muzyczna uległa poważnym zmianom na przestrzeni ostatnich lat. Dzisiejsze czasy wymagają od Ciebie byś produkował bity hip-hopowe jak PROFESJONALISTAJeśli nie jesteś w stanie sprostać wymaganiom, konkurencja zostawi Cię daleko w tyle. Większość producentów i beatmakerów myśli, że opanują swój fach dzięki darmowym filmikom i poradom. Ale największe problemy zaczynają się w przypadku braku odpowiedniego trenera oraz dostępu do eksperckich porad.

Poniżej zamieściliśmy listę kilku najczęściej spotykanych problemów, jakie napotykają producentów. Oczywiście od razu dajemy Ci wskazówki, gdzie szukać pomocy!

✅ Dobór Odpowiedniego Sprzętu.

Większość producentów nie jest w stanie stworzyć świetnie brzmiących produkcji, gdyż źle dobrany sprzęt sprawia, że brzmią one płytko i słabo. Będąc częścią Akademii Producenta poznasz rekomendacje ekspertów odnośnie sprzętu do tworzenia, nagrywania i miksowania utworów. Dodatkowo, na forum będziesz mógł poradzić się innych producentów. 

✅ Korekta Czasu. 

Producenci często mają problem z wyczuciem czasu dla danych częstotliwości. Wynika to z tego, że brak im odpowiednich umiejętności oraz znajomości najnowszych technik. W kursie dokładnie omówimy korektę czasu, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedzieć, gdzie i jak jej użyć.

✅ Efekt Amatorszczyzny.

Wielu producentów i artystów tworzy muzykę w domowym studiu. I nie ma w tym nic złego. Jednak brak odpowiedniej wiedzy sprawia, że ich produkcje brzmią amatorsko i są słabej jakości. Z wiedzą zawartą w kursie będziesz w stanie rozpoznać, czy Twój kawałek wymaga poprawy brzmienia. Dzięki temu będziesz tworzyć muzykę jak profesjonalista!

✅ Świetne Brzmienie = Sprzedaż Bitu. 

Przeważnie beatmakerzy i producenci nie są w stanie utrzymać odpowiedzniego balansu głośności i spójności brzmień, co sprawia, że ich podkłady mają płytkie brzmienie. I przez to nikt nie jest zainteresowany kupnem ich muzyki. Ale spokojnie.. Tego też możesz nauczyć się w Akademii Producenta!

Pośpiesz się!
To limitowana oferta, a Ty nie chcesz jej przegapić!

Podane ceny wstępne będą dostępne tylko przez określony czas i wzrosną w przeciągu następnych miesięcy. Kurs będzie stale aktualizowany i rozbudowaywany o nowe treści, limitowane materiały i lekcje. Dodatkowo jest to ostatni moment, by zakupić kurs z dożywotnim dostępem – później możliwa będzie jedynie miesięczna subskrypcja. Pamiętaj, że Twój czas jest wartościowy, tak samo jak koszt Twoich produkcji. Dołącz do Akademii Producenta, by zaoszczędzić czas i dać najlepszą jakość Twoim klientom.

Co Mówią Inni

Kurs Trap i Hip-Hop firmy Hugiz Records jest obecnie najlepszym kursem online, bo zawiera WSZYSTKO, co potrzebne do tworzenia muzyki o wysokiej jakości. Każdy początkujący zyska tutaj wiedzę na temat korzystania z Ableton oraz pozna techniki ułatwiające produkcję muzyki.  Ja sam podczas tworzenia bitów miałem kilka problemów związanych z urozmaiceniem produkcji. Po obejrzeniu tylko jednego odcinka kursu wiedziałem, co muszę zmienić. Dzięki Hugiz Records!

Jakub Niewiadomski

Producer

Ten kurs bardzo mi pomógł w tworzeniu dobrych podkładów hip-hop, które później zacząłem sprzedawać w internecie za przyzwoite pieniądze. Kurs zawiera w sobie świetne materiały i w dodatku platforma kursu jest bardzo łatwa w użyciu. No i dostałem Paczkę Sampli za darmo! Normalnie kosztowałaby 39$. Kurs Hip-Hop i Trap bardzo mi pomógł i dzięki niemu zaoszczędziłem masę czasu. Jest świetnie ułożony i o niebo lepszy niż jakiekolwiek filmiki na YouTube. Z czystym sercem mogę polecić Akademię Producenta każdemu!

Jabbour

DJ/Producer

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę.
Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

Czy wyniosę z tego kursu coś wartościowego?

Tak, z tym kursem nauczysz się nowych technik produkcji muzyki i poznasz przydatne triki do zastosowania, np. w Abletonie. Dzięki temu będziesz mógł tworzyć jeszcze lepszą muzykę.

Czy kupując wersję Basic będę mógł zadawać pytania i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Hugiz Records poświęca wszystkim równie dużo uwagi, niezależnie czy kurs jest w wersji Basic, Premium czy Ultimate. Zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Mogę oglądać kurs na telefonie?

Akademia Producenta działa wyśmienicie zarówno na urządzeniach przenośnych, jak i komputerach typu PC czy laptop.

Czy to prawda, że kursy online nie pomagają w produkcji dobrych beatów?

Nic bardziej mylnego. Większość tego typu kursów, w tym nasz, jest łatwy w zrozumieniu i stworzony przed genialnych producentów mających doświadczenie w nauczaniu.  Kurs gwarantuje sukces, ale to tylko od Ciebie zależy, jak dużo z niego wyciągniesz. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów służymy Ci pomocą.

Dołączone do kursu Sample będą kompatybilne z moim programem?

Nasz Sample Pack jest kompatybilny ze wszystkimi programami i platformami do tworzenia muzyki, np. ProTools, Fruity Loops, Ableton, Reason, Logic.

Otrzymam wsparcie od Hugiz Records, jeśli wykupię pakiet Premium?

Oczywiście! Wspieramy wszystkich naszych kursantów, niezależnie od pakietu, który wybrali.

Słyszałem, że tradycyjna forma nauczania jest lepsza niż kurs online. Czy to prawda?

Wiele badań pokazuje, że obydwie formy nauczania mogą być równie skuteczne. W przypadku Akademii Producenta, kursant ma zapewnione wsparcie od doświadczonych profesjonalistów, którzy zawsze chętnie służą pomocą, np. poprzez dyskusję na forum.

Czy kursy tradycyjne są tańsze niż kursy online?

Większość kursów online jest dużo tańsza niż tradycyjne kursy. Nie płacisz za dojazd, nocleg, wynajem sali czy za czas osoby, która prowadzi szkolenie. W przypadku kursu online, jedyne czego potrzebujesz to chęć nauki i sprzęt, na którym obejrzysz lekcje. 

Gotowy, by zacząć?

W opanowaniu produkcji muzyki potrzebujesz odpowiednich umiejętności i wiedzy. Znajdziesz je w tym kursie. Do dzieła!