Making Your Music Production Easy

Are you unable to start your music production because of lack of software and techniques? Don’t worry. Hugiz Records has launched its Trap and the Hip-Hop course that provides unbeatable and unmatched solutions to the music producers and the beatmakers. Furthermore, it will help you to get an insight into the music production, ins and outs of creating beats, full course and teaching on making beats and on the spot advice from the experienced beatmakers.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak możemy Ci pomóc?

Jako producent i twórca bitów, Hugiz Records przekaże Ci praktyczną wiedzę o sprzedaży bitów, marketingu i zarabianiu na muzyce. Poznasz sprawdzone techniki, które wzniosą Twoje produkcje, utwory i miks na wyższy poziom.

Oferujemy szkolenia i konsultacje, gdyż jesteśmy profesjonalnymi inżynierami dźwięku. Ukończyliśmy studia na uczelni DBS Music w Berlinie i szkoliśmy się u boku ekspertów współpracujących z Beyonce i Wu-Tang Clan. Jesteśmy ekspertami od Social Media, którzy uczą strategii budowania atrakcyjnych profili społecznościowych i przekazujemy sprawdzoną wiedzę o miksie, masteringu, produkcji muzyki. Skupiamy się na artystach i pomagamy im rozwijać umiejętności i powiększać grono fanów.

Co Hugiz Records może dla Ciebie zrobić

Strategie Marketingowe

Nasi specjaliści dostarczą instrukcje i techniki zwiększające bazę fanów na mediach społecznościowych. Dodatkowo wesprzemy Cię w stworzeniu popularnego profilu na Facebooku i Instagramie.

Zarabianie na Muzyce

Jeśli tworzysz dobrą muzykę, z pomocą naszych indywidualnych konsultacji będziesz w stanie zoptymalizować streaming muzyki w sklepach internetowych i na platformach, jak Spotify, Apple Music, Google Play Music itp. Pomożemy Ci w sprzedaży bitów na popularnych serwisach jak Beatstore i wielu innych.

Rozwój Marki

Nasze sesje online pomagają producentom muzycznym w rozwoju ich marek. Podczas 30-minutowej konsultacji poznasz tajniki tworzenia muzyki i bitów oraz ich sprzedaży. Nasza 1-godzinna sesja pomoże Ci w efektywnym używaniu reklam na Facebooku, przybliży sekrety związane ze sprzedażą bitów oraz tworzeniem własnych sklepów z bitami.

Strona Internetowa z Twoją Muzyką

Pomagamy stworzyć profesjonalną stronę internetową, która przypadnie do gustu Twoim słuchaczom i klientom.

Techniki Produkcji Muzyki

Nasi eksperci przedstawią Ci sprawdzone techniki produkcji muzyki, które obejmują przygotowanie bitów, wokali, nagrywanie wysokiej jakości utworów itp.

Techniki Mix i Mastering

Przekażemy Ci wiedzę na temat czyszczenia i strojenia dźwięków oraz pomożemy stworzyć Miks i Mastering najwyższej jakości. Dowiesz się więcej o analogowych wtyczkach i sprawdzonych technikach pracy z dźwiękiem.

Kilka problemów artystów w branży muzycznej

Konsultacje Hugiz Records są po to, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane ze zdobywaniem fanów, dotarciem do profesjonalistów z branży muzycznej, budowaniem przyciągającej wzrok strony internetowej itp. Jednakże, bez skrojonych na Twoją miarę porad, możesz mieć następujące problemy:

❌ Problem ze zdobywaniem fanów na mediach społecznościowych
❌ Problem w budowaniu marki osobistej
❌ Produkcja chwytliwych beatów i sprzedaż bitów online
❌ Pozyskiwanie nowych klientów na bity, produkcje, utwory
❌ Tworzenie niezadowalającego miksu i masteringu
❌ Problemy z używaniem najnowszego sprzętu czy oprogramowania

Wybierz konsultację, której potrzebujesz

Co o nas mówią

Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Prowadzę studio SoundsOfStreet od blisko 5 lat. Z Hugiz Records współpracujemy od ponad 3. W pełni samodzielnie obsługują przekazywanych im klientów. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Relacja z klientem kulturalna i profesjonalna. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. Moc superlatyw i polecam współpracę zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą by ktoś profesjonalnie zajął się ich materiałem, jak i wszelkim studio nagrań, które chcą podzielić się z kimś napływającymi zamówieniami od klientów.

Theodor

Artysta, Założyciel Studia SoundsOfStreet

Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci, którzy wiedzą co robią. Podczas mixu i masteringu naszych utworów, inżynierowie Hugiz Records byli bardzo cierpliwi i entuzjastyczni. Zależy im, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%. W dodatku ich wiedza w dziedzinie produkcji muzyki jest ogromna i dzięki temu mogą przekazać swoim klientom dodatkowe, przydatne porady i poprawić muzykę zarówno z punktu widzenia technicznego, jak i artystycznego.

Chnnls

Zespół

Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność – pozostaje tylko włożyć słuchawki, skoncentrować się na tym, co w serduchu gra i dać z siebie jak najwięcej.
Dzięki Hugiz Records! Kedyf

Artysta, Autor płyty "Patrzę Obserwuję", która została w całości zrealizowana przez Hugiz Records

Paczki Feedback

Jeśli wolisz poznać opinię na temat Twojej muzyki, a nie zgłębić praktyczną wiedzę, techniki marketingu i sprzedaży muzyki, możesz przesłać nam swoje utwory i produkcje. Dokładnie przesłuchamy Twoją muzykę i dostarczymy Ci konstruktywny Feedback na e-maila. Feedback obejmuje pakiet jednego utworu, pięciu lub całego albumu z 10 utworami. Umożliwi Ci to nie tylko ulepszenie muzyki, ale także rozwój umiejętności niezbędnych w pracy jako producent muzyczny lub artysta.

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę.

Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

Czy Feedback lub konsultacje na prawdę pomogą mojej muzyce?

Tak, indywidualne sesje online i Feedback pokażą Ci elementy, nad którymi musisz jeszcze popracować, jak np. bass, wokale, bit. Dzięki nim będziesz wiedzieć, w czym jesteś dobry i co musisz zmienić, by odnieść sukces.

Czy 30-minutowa lub 1-godzinna sesja z Hugiz Records pomoże mi się rozwinąć?

Obydwa rodzaje konsultacji pomogą w podniesieniu jakości Twoich prac. Gdy wybierzesz 30-minutowe konsultacje, po 4 tygodniach spotkamy się ponownie, by omówić Twoje postępy. W przypadku 1-godzinnej sesji, dowiesz się więcej na temat tworzenia muzyki i wspólnie sprecyzujemy Twój plan działania na kolejne 6 miesięcy. Po 4 tygodniach spotkamy się, by sprawdzić postępy i zaktualizować strategię.

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź tą playlistę na YouTube, znajdziesz tam artystów, z którymi ostatnio współpracowaliśmy.

Czy konsultacje przybliżą mi realia pracy w branży muzycznej?

Indywidualne konsultacje obejmują niemal każdy aspekt związany z branżą muzyczną, jak sprzedaż bitów, dystrybucja i kupno bitów, produkcja muzyki, miks, mastering, nagrywanie utworów, budowanie marki i zdobywanie słuchaczy. Dodatkowo w trakcie sesji odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące pracy jako artysta czy producent muzyczny i podpowiemy, jak możesz zamienić swoją pasję w źródło dochodów.

Ile czasu muszę czekać na konsultację?

Po zapłaceniu możesz zamówić sesję online tutaj. Możemy porozmawiać nawet jutro!

Na jakim sprzęcie pracuje Hugiz Records?

Zobaczysz nasze studio w akcji na INSTAGRAMIE!

Gotowy, by zacząć?

Szukasz konsultacji bądź lekcji muzycznych od praktyków i doświadczonych producentów muzycznych, którzy mogą Ci rzeczywiście pomóc oraz zaoferować precyzyjny feedback? W takim razie Hugiz Records jest Twoim wygodnym rozwiązaniem na lekcje i konsultacje muzyczne online.