Program dla każdego Producenta i Artysty. Pracuj w skupieniu i twórz lepiej z Cold Turkey!

Aplikacja Cold Turkey dla producentów muzyki i artystów.

Tworzenie muzyki nie jest proste. To czasochłonne zajęcie wymagające ogromnego skupienia i odpowiednich metod pracy. Podczas twórczego procesu, gdy jesteś we flow i tworzysz kreatywne brzmienia bez większego wysiłku, właśnie wtedy ogromnie ważne jest, by nic Cię nie rozproszyło.

Niestety, na codzień otacza nas zaawansowana technologia mogąca rozproszyć na każdym kroku i wymagającą ciągłej podzielności uwagi. Portale i aplikacje społecznościowe, jak Facebook, Twitter, Messenger, Instagram czy WhatsApp, działają jak blokady stojące na drodze do skupienia i kreatywności. Mogą przerwać każdą pracę wymagającą choć najdrobniejszej uwagi.

Często się zdarza, że w trakcie tworzenia świetnej ścieżki czy tworząc wersy nowego kawałka, otrzymujesz powiadomienie z Facebooka i od razu chwytasz telefon, by sprawdzić co takiego się wydarzyło. No i niestety, ale właśnie straciłeś całe flow.

Jak więc zapobiec temu problemowi?

Najprawdopodobniej wystarczy nieco wesprzeć Twoją silną wolę. W celu zablokowania wszystkich elektronicznych rozproszeń, powinieneś wypróbować genialną aplikację Cold Turkey.

Bloker Cold Turkey

Cold Turkey to najefektywniejszy bloker rozproszeń na świecie! Tworzy coś w rodzaju firewalla, blokując Ci dostęp do konkretnych stron internetowych przez określony czas. Aplikacja zawiera gotową listę popularnych stron mogących zdekoncentrować każdego, jak YouTube, BuzzFeed, Twitter czy Facebook. Oczywiście listę możesz dostosować do swoich potrzeb i dodać do niej strony, które obniżają Twoją produktywności i kreatywność w trakcie tworzenia muzyki. Aby zablokować stronę, wybierz Timer’, wprowadź czas i datę blokady, a następnie ją włącz.

Dzienne Limity i Przerwy

Istnieją dwie wersje aplikacji – freeware oraz premium. Jeśli zdecydujesz się wydać 19 dolarów, wykupisz wersję premium i będziesz mieć możliwość rozplanowania czasów blokad wraz z opcją przerwy. Ale możesz z Cold Turkey korzystać także za darmo! Wtedy konkretne strony zostaną całkowicie zablokowane na określony czas, bez możliwości przerwy.

Pracuj w Skupieniu!

Dzięki blokerowi Cold Turkey, możesz zablokować stronę na maksymalny czas siedmiu dni, z opcją wybrania miejsca i czasu, w formacie 24 lub 12-godzinnym. Aplikacja robi to, co obiecała – bezlitośnie. Jeżeli, na przykład, zdecydujesz się zablokować Facebooka, a następnie zmienisz zdanie, będziesz musiał czekać do końca ustalonego czasu. Jeżeli zaczniesz kombinować i spróbujesz odblokować aplikację ręcznie, Cold Turkey się zresetuje i rozpocznie blokadę od nowa. Nie możesz zmienić ustawień aplikacji w celu wcześniejszego zakończenia blokady, nie możesz też odinstalować programu, gdy jest włączony. Po prostu nie istnieje żaden sprawdzony sposób na obejście aplikacji – robi to, co do niej należy.

Więcej wiedzy
Sprawdź nasze kolejne artykuły, by jeszcze bardziej pogłębić swoją wiedzę na temat tworzenia rapu!

Cold Turkey jest odpowiedzią na to, czego potrzebujesz jako producent muzyczny chcący tworzyć więcej i lepiej. Aplikacja pomoże Ci się skupić, wejść w stan flow i produkować muzykę efektywniej. Prawdopodobnie jedynym sposobem na obejście restrykcji blokera Cold Turkey jest próba uzyskania dostępu do zabronionych stron przez serwer proxy, ale nie jest to zalecane. Po prostu wymuś na sobie dyscyplinę, a unikniesz wszelkich rozproszeń i staniesz się produktywniejszy. A produktywność to milowy krok na drodze do osiągnięcia sukcesu jako producent muzyczny, beatmaker, muzyk czy artysta.

Jak my możemy Ci pomóc?
W tworzeniu rapu konieczne są bity. Łap od nas 3 darmowe bity! Za mało? Odwiedź nasz sklep z bitami i zainspiruj się.

Masz bity i chcesz je nagrać w studiu? W tym też możemy Ci pomóc! Sprawdź tą checklistę – z nią perfekcyjnie przygotujesz się na sesję nagraniową w studiu.

Nagrałeś już numer? Świetnie! Podeślij nam ścieżki, a my zadbamy, by Twój utwór brzmiał najlepiej, jak to tylko możliwe!

Teraz wiesz, jak tworzyć muzykę w skupieniu. Gratulacje! Chwyć darmowe bity, umów sesję w studiu i sprawdź naszą Checklistę, która pomoże Ci w optymalnym przygotowaniu się do sesji nagraniowej!

A jeśli jesteś Producentem – to dla Ciebie też coś mamy! Do stowrzenia nowej produkcji przydadzą Ci się nowe brzmienia. Łap od nas paczkę darmowych sampli! Za mało? Odwiedź nasz sklep z brzmieniami i zainspiruj się. Masz już stworzoną produkcję i przed sprzedażą chcesz ją zamienić w prawdziwe arcydzieło? W tym też możemy Ci pomóc! Podeślij nam ścieżki, a my zadbamy, by Twoje bity brzmiały najlepiej, jak to tylko możliwe!

Powodzenia!

Tomek z Hugiz Records

 

Program dla każdego Producenta i Artysty. Pracuj w skupieniu i twórz lepiej z Cold Turkey!

Aplikacja Cold Turkey dla producentów muzyki i artystów. Tworzenie muzyki nie jest proste. To...

Najlepsze Komputery do Produkcji Muzyki i Tworzenia Bitów 2018

NAJLEPSZE KOMPUTERY DO PRODUKCJI MUZYKI Edycja 2018. Komputery MAC są uważane za idealną opcję dla...

Jak zdobyć więcej fanów Twojego rapu? 10 strategii do zastosowania już dziś!

Każdy raper marzy o wiernej grupie fanów. Fanów, którzy będą z niecierpliwością czekać na nowe...