Dobra decyzja! Gratulacje!

Jesteś o krok do zbudowania rozpoznawalnej marki w świecie sztuki i osiągnięcia Twoich wyznaczonych celów pod okiem Anny Proszowskiej-Sala w Programie Marka Artysty – Master Class.

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Suma
Mix Mastering do 20 śladów  × 1 197.00
Kwota 197.00
Suma 197.00
  • Płać bezpiecznie z PayU. Możesz zapłacić przelewem bankowym lub kartą 🙂 PayU jest wiodącym dostawcą usług płatniczych obecnym na 16 rozwijających się rynkach na całym świecie.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Opinie o współpracy z Anną Proszowską-Sala

“Współpraca ze wspaniałą Anną Proszowską – Sala w roli coacha i mentora to bardzo kształcąca, pomocna systematyzująca działania podróż zawodowa dla osób kreatywnych zawodowo, podążających za swymi pasjami i marzeniami.”

Dr hab. Anna Wandtke, Artist, Violin

Bezpieczna Płatność
100% Satysfakcji
Dbamy o Twoje Dane

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kiedy zaczyna się kurs i jak długo trwa?
Kurs rozpoczyna się 09.11.2019 i kończy 28.02.2020. Każdy z uczestników na tydzień przed rozpoczęciem Programu otrzyma szczegółową agendę webinarów, sesji Q&A, a z osobami, które wykupią formułę GOLD będę kontaktowała się osobiście, aby ustalić terminy i szczegóły indywidualnych sesji coachingowych i mentoringowych.
Gdzie kurs Marka Artysty – Master Class będzie się odbywać?
Kurs w całości odbywa się on-line, za pośrednictwem aplikacji Zoom Video Communication, dzięki czemu będziesz mógł wziąć w nim udział z każdego miejsca na ziemi, a w razie potrzeby wrócić do wykładów, ćwiczeń i materiałów edukacyjnych w każdej, dogodnej dla Ciebie chwili.
Dodatkowo, uczestnicy formuły GOLD będą mieli dostęp do zamkniętej Grupy na Facebooku, gdzie będziemy razem pracować i dzielić się doświadczeniami.

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...