.et_fixed_nav.et_show_nav #page-container, .et_non_fixed_nav.et_transparent_nav.et_show_nav #page-container { padding-top: 0; } .vertical-align-middle { align-items:center; align-self:center; } .custom-header-m h1 { margin:0 !important; } .box-style { box-shadow: 0px 0px 20px 4px rgba(209,209,209,0.52); transition: background 0.3s, border 0.3s, border-radius 0.3s, box-shadow 0.3s; border-radius: 5px; } .testimonial-blurb .et_pb_main_blurb_image { width: 86px !important; margin-bottom: 0px !important; } .testimonial-blurb .et_pb_blurb_content { display: flex; align-items: center; align-self: center; } @media screen and (max-width:1024px) and (min-width:800px) { h1, h2 { font-size: 35px !important; } h4 { font-size: 24px !IMPORTANT; } .testimonial-blurb h4 { font-size: 20px !important; } .testimonial-blurb { max-width: 30% !important; } }

Twoja własna strona internetowa

Pierwsza tak kompleksowa usługa tworzenia dedykowanych stron dla  producentów, wokalistów, raperów i zespołów muzycznych.

 

Jesteś producentem muzycznym, wokalistą, raperem, muzykiem, a może członkiem zespołu i chcesz mieć własne portfolio i miejsce w internecie ? A może jesteś inżynierem dźwięku lub masz swoje studio nagraniowe i chcesz zacząć oferować swoje usługi na własnej stronie? W każdej z tych sytuacji – jesteś w dobrym miejscu!

Engaging Main Headline

Enter description text here.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Stworzę Twoją stronę

Strony internetowe pomogą Ci przekazać muzykę Twojej społeczności w sposób przewidywalny i bez zbędnego stresu. Zrobisz to, opakowując swoje utwory i produkcje w profesjonalny sklep i pokazując na stronie poświęconej jedynie Tobie i Twoim pracą.

Jestem producentem muzycznym i przedsiębiorcą z wynikami. I właśnie dzięki mojemu doświadczeniu stworzyłem najbardziej rozbudowaną platformę internetową na polskim rynku, o której powiem Ci więcej.

 

We are proud of managing 60,000+ client projects.

Enter description text here.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.

Co dokładnie otrzymasz?

Otrzymasz więcej niż tylko stronę internetową. Dostaniesz kompleksową platformę zmieniająca  Twoje podejście do muzyki. Wyobraź sobie, że masz 100% kontroli, nad tym jak Twoja twórczość jest prezentowana w internecie. Portfolio, player muzyki, reklama najnowszego albumu, sklep. Wszystko w jednym miejscu!

Własne miejsce w internecie

Otrzymasz przejrzystą stronę internetową i nowoczesne programy do obsługi klienta. Stronę dopasujemy do Twoich potrzeb, będziesz mieć pełną kontrolę nad treścią i strukturą strony.

Unikalne Portfolio

Otrzymasz programy do tworzenia oryginalnego portfolio, aby pokazać swoją twórczość w oryginalny sposób. Otrzymasz również zaawansowany player do odtwarzania muzyki, który pomoże Ci dotrzeć do nowych słuchaczy.

Sprzedaż muzyki online

Otrzymasz player muzyczny i sklep z bitami. Odkryjesz zautomatyzowany model sprzedaży muzyki online i zaczniesz zarabiać z pasji. Dostaniesz również programy do budowania bazy kontaktów e-mail od zera.

et|icon_like|

Chcesz stworzyć oryginalne portfolio?

Celem NIE jest tu kolejne „wrzucę muzykę na YouTube i jakoś to będzie”, ale wyręczenie Cię przy bardzo precyzyjnym:
– tworzeniu całego SYSTEMU prezentowania utworów,
– budowania swojego wizerunku w sieci,
– zautomatyzowanej sprzedaży muzyki.
Stworzę dla Ciebie systemy, z których będziesz mieć konkretne rezultaty.

et|icon_like|

Chcesz zarabiać online z muzyki?

#1: Otrzymasz najszybszy i najpewniejszy sposób na zbudowanie solidnej pozycji w internecie, aby doświadczać więcej możliwości i rozwijać się na własnej platformie (… na własnych warunkach).

#2: Nastawisz w 100% swoje działanie na promocję muzyki, aby natychmiast zacząć przyciągać właściwych odbiorców i więcej szans na nowe współprace!

#3: Odkryjesz możliwości rozwoju kariery muzycznej online i w końcu będziesz mieć swoje własne miejsce w internecie.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, strona internetowa bardzo Ci pomoże!

Artysta

Jesteś artystą i tworzysz muzykę! Może jesteś muzykiem, wokalistą, raperem, członkiem zespołu .. ważne jest to: chcesz dzielić się swoją muzyką na dużą skalę oraz może zarabiać na tym pieniądze.

Producent Muzyczny

Tworzysz muzykę, wiesz, że masz pasję i chcesz wejść na wyższy poziom zarabiania. Lub po prostu chcesz mieć miejsce do pokazania własnych prac. Dobrze trafiłeś!

Inżynier dźwięku

Zajmujesz się mixem utworów, ale na nich nie zarabiasz! Jesteś w tym ekspertem i dalej chcesz podnosić jakość muzyki, ale tym razem za pieniądze.

ARTYSTA

[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_27_57.663Z-1.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]
[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_29_14.416Z.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]
[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_28_32.486Z.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]

Producent Muzyczny / Inżynier

[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_26_38.497Z-1.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]
[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_27_03.288Z-1.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]
[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_37_33.634Z.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]

Zespół

[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_30_03.797Z-1.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]
[cwp_et_pb_scroll_image src=”https://www.hugizrecords.com/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot-2019-03-08T12_31_06.675Z-1.png” _builder_version=”3.19.18″][/cwp_et_pb_scroll_image]

Cała strona zostanie dopasowana do Ciebie

Wprowadzimy zmiany, dodamy Twoje zdjęcia i tekst.
Zobacz wzory, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Programy, które Ci pomogą

Usługa stworzenia platformy zawiera wszystkie technologie i zaawansowane rozwiązania, które powinieneś już dawno znać i używać, ale nigdzie nie oferują ich w przystępnej cenie. Stworzenie dedykowanych stron wiąże się z rosnącymi prowizjami, długim okresem oczekiwania na finalny produkt i stałymi miesięcznymi opłatami za subskrypcję podstawowych programów… Ale mamy dla na to sposób.
Dajemy Ci wszystkie te programy za darmo!

Music player i sklep z produkcjami

Otrzymasz profesjonalny program do odtwarzania muzyki i sklep z bitami w jednym. MusicSelly to obecnie najbardziej zaawansowane rozwiązanie na świecie, które pozwala stale rozbudowywać swoje portfolio i zmaksymalizować sprzedaż muzyki. Zobacz porównanie z Airbit i Beatstar.
➡ Miesięczna subskrypcja MusicSelly:

Bot do Facebooka

Zbudujesz prosty i bardzo potężny SCHEMAT kontaktowania się z klientami. Bot z ActiveChat pozwoli Ci na zautomatyzowanie odpowiedzi, oszczędzenie czasu i rozbudowanie relacji z potencjalnymi klientami.

Pop-Ups

Dzięki wyskakującym okienkom, Pop-Ups, w prosty sposób zbudujesz bazę kontaktów e-mail. ConvertPro zapewni Ci kreatywne i łatwe w obsłudze szablony na zwiększenie konwersji i tym samym sprzedaży.
➡ Miesięczna subskrypcja ConvertPro:

Zbieranie Feedbacku

Daj swoim klientom możliwość wyrażenia opinii w prosty i przyjemny sposób – używając emotikonów. Program Emojics pozwoli Ci na szybkie poznanie gustu słuchacza i profilu klienta.
➡ Miesięczna subskrypcja Emojics:

Program do Instagram bio

Instagram pozwala na umieszczenie wyłącznie jednego linku w bio. Z Shorby podzielisz się wieloma wartościowymi materiałami na raz. W jednym linku będziesz mógł zawrzeć kilka, a nawet kilkanaście odnośników do Twoich stron czy utworów. Jeśli masz ruch na mediach społecznościowych, to coś dla Ciebie!
➡ Miesięczna subskrypcja Shorby:

“Excepturi nisi aperiam quia sem sem adipiscing! Voluptatibus labore nobis ullam veritatis qui fusce. Cillum gilla inventore taciti nisl moll”

Anna Bella

Pexel & Co.

Cennik

Porównaj ceny i wybierz opcję, która pozwoli Ci rozwinąć karierę muzyczną.

Otrzymasz jeszcze te programy

Prowadzenie reklam na Facebooku

Z Facebook Pixel efektywnie wykorzystasz swoją reklamę. Dotrzesz do swojej niszy, zwiększysz konwersję i sprzedaż, nawet przy małym budżecie.

Analiza działań i strony

Analizuj ruch na stronie i określ czy Twoje działania przynoszą zamierzone efekty. Z wtyczką Google Analytics zrozumiesz swoje błędy i wprowadzisz nowe, bardziej efektywne rozwiązania.

Analiza klientów i słuchaczy

Zainstalujemy dla Ciebie wtyczkę Hotjar, która pomoże Ci w zrozumieniu i analizie zachowań klienta na stronie. Hotjar w niesamowicie prosty sposób pomoże Ci zoptymalizować stronę.

Bezpieczna i solidna platforma

Otrzymasz platformę uzupełnioną o system płatności, by maksymalnie zautomatyzować sprzedaż, gotowy design strony, który jest zorientowany na wyeksponowanie Twojej muzyki. Dodatkowo, zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem, zgodność z RODO pod kątem technicznym, przyjazność pod kątem SEO, aby wysoko pozycjonować się w wyszukiwarce Google i dotrzeć do większej grupy odbiorców. A także wizualny edytor strony, który pozwoli Ci na szybkie i łatwe wprowadzenie dowolnych zmian na stronie.

Plan

Vivamus voluptatum, esse rem, nemo. Quia consequatur eius itaqu.

$22

PER YEAR

et|icon_box-checked|Z
Class maiores ncidun
et|icon_box-checked|Z
Class maiores ncidun
et|icon_box-checked|Z
Class maiores ncidun

Frequently Asked Questions

Frequently Asked Questions

Mollis dui vivamus excepturi hac adipisc?
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.
Aperiam aliquid necessitatibus?
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.
Montes beatae voluptate eu?
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Wvestibulum, earum viverra!?
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Main Purchase Appeal Text Here!

Cupiditate egestas aut elementum nibh voluptatibus, saepe fringilla. Laboriosam imperdiet, posuere!

Test mode is active — which displays random products for previewing. It can be deactivated from the flow settings in the admin dashboard.

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki miksu wokali!

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki produkcji muzyki!

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji

Wypełnij te pola,

wyślę Ci bity na Twój e-mail!

Otrzymaj

3 bity bezpłatnie

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...