Bezpłatne Lekcje ze Szkoły Mix Mastering

Otrzymaj Bezpłatne 7 Lekcji i Poznaj Profesjonalne Techniki Miksu Muzyki

Polepsz brzmienie muzyki i wyróżnij się jakością wśród innych artystów i inżynierów dźwięku!

Dostęp Otrzymasz Od Razu!

Wypełnij pola poniżej i prześlemy Ci dostęp do bezpłatnych lekcji na e-mail.

Twoje dane

Twoje zamówienie

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odkrycie tajemnic miksu!

“Chłonąłem każdą lekcję z ogromnym uznaniem. Dziękuję Wam za czas i odkrycie wielu tajemnic miksu! To prawdziwa pomoc dla pasjonatów muzyki!”
Zbigniew

Zobacz, co jest zawarte w bezpłatnych lekcjach o Profesjonalnym Miksie Muzyki

Zrozumiesz, kiedy i dlaczego użyć danych narzędzi w miksie

Dowiesz się, jak i kiedy wykorzystywać w praktyce narzędzia do miksu oraz zrozumiesz ich działanie. Pokażemy Ci, jak używać kompresora i korektora na wokalu i dzięki temu będziesz w stanie samodzielnie pracować nad utworem bez konieczności korzystania z gotowych presetów.

Otrzymasz sposoby na organizację pracy i mniej czasu poświęcisz na miks

Poznasz sprawdzone techniki organizacji sesji, ustalania strategii oraz sposoby na szybsze oddawanie gotowych miksów. Po zastosowaniu tego będziesz produktywniej i bez stresu pracować, sprawniej finalizował miksy i oszczędzisz masę czasu.

Zaczniesz lepiej miksować bas i instrumenty

Poznasz techniki i wskazówki doświadczonego inżyniera dźwięku na miks instrumentów oraz dowiesz się, jak połączyć bas ze stopą. Tak, abyś mógł jeszcze skuteczniej pracować nad każdym utworem i uzyskiwał lepsze brzmienie muzyki.

Kto nauczy Cię miksu i masteringu?

Tomasz Moskalski założyciel Hugiz Records

Cześć, jestem Tomasz Moskalski 👋 Pomogę Ci nauczyć się i robić świetny miks i mastering muzyki!

Od 10 lat jestem inżynierem dźwięku i twórcą Hugiz Records. Wraz z zespołem zajmuję się miksem i masteringiem 1000 utworów rocznie dla artystów, zespołów, studiów nagrań i chętnie pokażę Ci jak to robić 🙂

Jestem także absolwentem uczelni DBS Music w Berlinie, gdzie uczyłem się od specjalistów współpracujących z Beyonce, Adele, Wu Tang Clan, Elton John czy Nine Inch Nails.

Sam długo uczyłem się miksu i masteringu, dlatego wiem, jak ciężka potrafi być to droga… I właśnie dlatego dzielę się teraz moją wiedzą, żeby oszczędzić innym wielu błędów i frustracji.

Tomasz Moskalski założyciel Hugiz Records

Odbierz e-book i twórz muzykę, nawet w ekstremalnych przypadkach braku natchnienia!

Podaj dane, na które natychmiast otrzymasz swój bezpłatny e-book!