Treść kursu
Strategia
W tym dziale dowiesz się, jak strategicznie podchodzić do pracy nad miksem, aby Twoja praca nad brzmieniem muzyki była efektywna!
0/4
Miks Instrumentów
W tym dziale dowiesz się, jak zmiksować podstawowe instrumenty w podkładzie muzycznym, tak aby uzyskać profesjonalne brzmienie.
0/2
Miks Wokalu
W tym dziale poznasz działanie podstawowych narzędzi wykorzystywanych w miksie i poznasz ich praktyczne zastosowanie na wokalu.
0/3
Bezpłatne lekcje Mix Mastering Muzyki
O lekcji


>> Sprawdź Szkołę Mix Mastering <<

Jako że jesteś naszym studentem, możesz dołączyć do Szkoły Mix Mastering już teraz! Dla reszty osób zapisy są otwierane tylko raz na kwartał na 6 dni.

Dlaczego warto dołączyć teraz?

1. Masz najniższą cenę! Co edycję zmieniamy ofertę. Zmienia się cena, zakres materiału i bonusy. Dołączając teraz masz najniższą cenę (z poprzedniej edycji) i dostęp do wszystkich przyszłych nowych materiałów w kursie!

2. Zaczynasz od razu! Nie musisz czekać kilku miesięcy na nowe otwarcie kolejnej edycji, możesz zacząć naukę od razu!

3. Masz dostęp do przyszłych spotkań online i aktualizacji w kursie! Dołączając teraz będziesz mógł brać udział w spotkaniach online aktualnej edycji kursu i we wszystkich nadchodzących! Program otrzymujesz na zawsze i na zawsze masz także dostęp do wszystkich nowych materiałów, które do niego dodamy. Osoby dołączające w 3 czy 4 edycji programu, nie mają dostępu do dodatkowych materiałów z edycji 1 czy 2. Ty możesz dołączyć teraz i zagwarantować sobie materiały z ostatniej edycji i wszystkich nadchodzących!

Publicznie dostępny link do Szkoły Mix Mastering i zapisy na listę oczekujących TUTAJ

Dołącz do rozmowy

Odbierz e-book i twórz muzykę, nawet w ekstremalnych przypadkach braku natchnienia!

Podaj dane, na które natychmiast otrzymasz swój bezpłatny e-book!