👉Szkoła Nagrywania Wokalu

Uncategorized

Treść kursu

Plan Gry
Witamy w kursie!

 • Powitanie
  00:28
 • Plan Gry
  02:20
 • Cześć, tu Tomek
  01:26
 • Wymagania
  03:30
 • Jak Studiować?
  01:57
 • Praca Domowa
  01:15

Strategia Nagrywania
W tym module poznasz sposoby organizacji pracy i dowiesz się jak zaoszczędzić cenny czas, który będziesz mógł wykorzystać w pełni na efektowną pracę!

Skąd i Jak Szukać Podkładów?
W tym dziale dowiesz się, jak znaleźć podkłady muzyczne, a także, o czym należy pamiętać przy współpracy z producentem.

Własne Studio w Domu
W tym dziale poznasz niezbędny sprzęt do Twojego studia domowego, a także dowiesz się jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie!

Program do Nagrywania w Praktyce
W tym module poznasz podstawowe funkcje programu Reaper, który posiada w pełni bezpłatną licencję. Dowiesz się także jak nagrywać, edytować audio, a także jak stworzyć swoje środowisko do pracy!

Wokal Główny
W tym dziale poznasz podstawową wiedzę na temat głównego wokalu. Dowiedz się jak go nagrać w sposób naturalny i energiczny, a także jakie kroki warto wykonać, zanim zdecydujesz się rozpocząć sesję w studio.

Podbitki
W tym dziale zostaną omówione najpopularniejsze techniki nagrywania podbitek. Przekonaj się jak wzmocnić brzmienie Twojego wokalu poprzez zastosowanie kilku prostych zabiegów.

Ad-libs
Dział poświęcony tematyce Ad-libs. Dowiedz się czym są Ad-liby, poznaj przykłady i przekonaj się, jak mogą urozmaicić Twój utwór!

Refren
Dział omawiający najważniejszy element każdego utworu.Przekonaj się jakie zabiegi warto wykonać w studio, aby Twój refren stał się niepowtarzalny!

Bridge
Dział poświęcony tematyce Bridge. Dowiedz się jak w kreatywny sposób budować dynamikę Twojego utworu!

Myśl Efektami
W tym dziale zostaną omówione najpopularniejsze efekty stosowane w procesie miksu. Takie jak m.i.in Pitch, Auto-tune czy Efekt telefonu. Dowiedz się jak zaplanować aranżację i przygotować schemat Twojego utworu w procesie tworzenia!

Sesja Nagraniowa
W tym dziale dowiesz się, jak przygotować się do wizyty w studio nagraniowym oraz o czym należy pamiętać w trakcie i jak komunikować się z realizatorem. Otrzymasz od nas też wskazówki co zrobić, gdy masz już gotowy utwór.

Zacznij Zarabiać ze Studia Nagraniowego
W tym dziale dowiesz się, jak zbudować ofertę dla Twoich klientów, aby Twoje usługi prezentowały się atrakcyjnie i zawierały wszelkie niezbędne informacje.

Komunikacja z Klientem
W tym module dowiesz się, jak powinna przebiegać komunikacja z klientem, aby była komfortowa dla obu stron i zawierała wszystkie niezbędne szczegóły współpracy.

Co Dalej?
Gratulujemy! Dotarłeś do końca kursu :)

BONUS: Zestaw Ćwiczeń Wokalnych
W tym dziale poznasz ćwiczenia, dzięki którym poprawisz emisję głosu, oraz dykcję i rozgrzejesz aparat mowy przed sesją nagraniowa!

Spotkania Online
W tym module znajdziesz wszystkie nagrania ze spotkań online ze Szkoły Nagrywania Wokalu!

Spotkania Online 2 Edycja

BONUS: Zbuduj Własne Panele Akustyczne

Odbierz e-book i twórz muzykę, nawet w ekstremalnych przypadkach braku natchnienia!

Podaj dane, na które natychmiast otrzymasz swój bezpłatny e-book!