Odbierz bezpłatną listę kontrolną
i szybko przeprowadź profesjonalny audyt BHP!

Dowiesz się, jakie pytania zadać, aby błyskawicznie wskazać obszary potrzebujące dodatkowej poprawy. Dzięki temu szybko uzyskasz pozycję eksperta w swojej dziedzinie!

Współpracę ze mną polecają

Naucz się działać zgodnie z BHP!

et|icon_search-2|
Poznasz najważniejsze 78 pytań, które kompleksowo badają pod kątem BHP wszystkie obszary w firmie.
et|icon_cog|
Otrzymasz 5 stron praktycznie wypunktowanych tematów, które pozwolą Ci optymalnie przygotować się do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy.
et|icon_clipboard|
Dostaniesz praktyczny poradnik efektywnej pracy w BHP, który będziesz mógł zastosować od razu i wielokrotnie.
et|icon_flowchart_alt|
Zrozumiesz, które obszary w firmie są ważne do nadzorowania, aby być zgodnym z przepisami BHP.

O autorce

Ewa Pabisiak specjalistka ds. BHP, ochrony środowiska oraz inspektor ochrony przeciwpożarowej.

W ramach pracy podejmuje zadania mieszczące się w obszarze obowiązków osoby odpowiedzialnej za organizację oraz kontrolę bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Od 2011 roku ciągle doskonali umiejętności prezentacji i metod prowadzenia szkoleń, aby obalać mity dotyczące szkoleń BHP. Od 2017 roku prowadzi własną działalność, która oprócz obsługi klientów biznesowych rozwija produkty pozwalające na rozwój pracowników służby BHP.

Największym zawodowo sukcesem w ostatnim czasie był sześciomiesięczny projekt wdrożenia ISO45001 (BHP).

Oni już mi zaufali

„Mam przyjemność potwierdzić, że Pani Ewa współpracuje z naszą firmą ICOPAL w zakresie szkolenia z BHP formie stacjonarnej oraz w formie e-learningu, oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, wykonywania „Job Safety Analysis” dla poszczególnych zadań.

Udzielam pełnej rekomendacji oraz mam nadzieję na dalszą  współpracę przy realizacji kolejnych szkoleń i ekspertyz w tym i podobnym zakresie.”

Grzegorz Hese

Członek zarządu ICOPAL

„System szkoleń stworzony przez Panią Ewę jest prosty i pozwala pracownikom dobrze zapoznać się z przygotowanym materiałem. Dodatkowo daje możliwość na szkolenie pracowników w języku angielskim

Ze względu na rzetelność i terminowość wykonywanych usług firma HSOfficers z pełną odpowiedzialnością może polecić korzystanie z usług pani Ewy Pabisiak jako uczciwego i profesjonalnego partnera.”

Grzegorz Ratajczyk

Specjalista ds. BHP w HS Officers

„Ewa Pabisiak współpracowała z firmą INFOSYS Poland sp. z o. o. przez półtora roku. W tym czasie była odpowiedzialna za wykonywanie zadań służby bhp oraz prowadzenie szkoleń z zakresu bhp.

Jej osoba wyróżniała się zaangażowaniem i wysoką jakością wykonywanych usług. Jest kompetentna i potrafi w efektywny sposób przekazać wiedzę oraz wytłumaczyć kwestie z zakresu BHP.”

Joanna Dutkowska

L&D Process Lead w INFOSYS Poland

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji