Gratuluję dobrej decyzji!

Świetnie, że pobrałeś bezpłatny e-book i chcesz zmienić swoją sylwetkę.
Koniecznie zobacz poniżej, jaki mam dla Ciebie prezent!

Trenuj z Dziekanami w Twoim domu i osiągnij wymarzoną sylwetkę szybko i przyjemnie!

et|icon_check_alt|

Otrzymasz pełen dostęp do naszej platformy treningowej online i będziesz trenować tak jak lubisz w dogodnej dla Ciebie chwili i miejscu – w pracy, domu, siłowni czy ogrodzie, w pojedynkę lub z partnerem!

et|icon_check_alt|

Powiedz nam na jakich partiach najbardziej Ci zależy, a my przygotujemy dla Ciebie specjalne treningi na platformie, z których będziesz mieć wymarzone rezultaty!

et|icon_check_alt|

Dajemy Ci gwarancję, że nie będziesz się z nami nudzić! Każdego miesiąca otrzymasz 2 nowe treningi, dzięki czemu Twoje efekty poszybują w kosmos! 🚀

REKOMENDACJE

Trenuj z Dziekanami 24 godziny na dobę z każdego miejsca na ziemi!

Platforma zawiera treningi i programy dla kobiet i mężczyzn. Bez względu na płeć, cel, wiek i upodobania, każdy znajdzie coś dla siebie! Stawiamy na indywidualne i elastyczne podejście! Już dziś zmień swoją sylwetkę trenując z Dziekanami. 

Zamów teraz, a otrzymasz 50% zniżki
i natychmiastowy dostęp do platformy treningowej za cenę pizzy!

Zamów teraz, a otrzymasz 50% zniżki
i miesięczny dostęp do platformy treningowej za cenę pizzy!

Żadnych ukrytych płatności, a z miesięcznego abonamentu możesz zrezygnować w każdej chwili!

O TRENERACH

Zwykłe małżeństwo z niezwykłym podejściem do życia… 😀

Rusz cztery litery z kanapy i zmień swoje życie…

Nie jesteśmy trenerami, którzy z zegarkiem w ręku odmierzają czas treningu i czekają na zapłatę. Praca z ludźmi to Nasza pasja! Pasja zrodzona z pokonywania własnych słabości, z wary w ludzkie możliwości i głębokiego przekonania, że wszystko czego potrzebujesz do zmiany jest wewnątrz Ciebie!
My jesteśmy Twoim drogowskazem, mapą do Twojego Serca i Rozumu, gdzie znajduje klucz do Twojego szczęścia, akceptacji i wymarzonej sylwetki! Bo dotarciu w głąb Ciebie, odpalimy wewnętrzny detonator, uruchamiając Twoje naturalne pokłady energii i pozytywnego nastawienia!
Marcin z Julitą udowadniają, że “zawsze i wszędzie możesz wszystko” [cyt. Michał Wawrzyniak], jeśli potrafisz w to uwierzyć, być dostatecznie zdeterminowany, by osiągnąć cel i wdrożyć konkretny plan działania!Ni

Nie ma na co czekać! Już dziś dołącz do naszego Team-u i Trenuj z Dziekanami!

Marcin poświęcając się w 100% swojej pasji, postawił wszystko na jedną kartę i po 4 latach rzucił mundur funkcjonariusza Policji! Wszystko to w dwa miesiące po narodzinach naszej ukochanej córeczki Hani. Wbrew przeciwnością! i gadaniu ludzi. Oddając się pracy trenera i doradcy dietetycznego już od ponad 7 lat pomaga ludiom zmieniać ich sylwetki, nastawienie do własnego ciała i budować zdrowe relacje z jedzeniem.
Julita jest niesamowitym przykładem przemiany nie tylko ludzkiej sylwetki, ale i mentalności! Będąc totalnym leniem kanapowym i osobą, która z wszelką aktywnością miała na bakier odmieniła swoje życie, a teraz razem ze mną zmienia życia i sylwetki tysięcy Polaków. Swoim przykładem udowadnia, że będąc zapracowaną matką, wspaniałą żoną i pełnoetatową nauczycielką można zmienić swoje Ciało i znaleźć czas, by tą pasją zarażać i motywować innych!

Od zera do Fit-Mastera!!!

Dla Nas najważniejszy jesteś Ty i wspólne dojście do celu. Pokażemy Ci, jak trenować, aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć najlepszy rezultat. Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki. Wymagamy wiele również od siebie, więc efektywnie wykorzystamy 100% Twojego czasu.
Zero ściemy, tylko profesjonalne podejście. Każdy trening i dietę dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Stawiamy na różnorodność, wszechstronny rozwój i dbamy o motywację, żebyś mógł czerpać przyjemność z wykonanej sesji treningowej. Mamy poczucie humoru i dystans do siebie, bo wiemy, że dobra atmosfera potrafi zdziałać cuda, nawet gdy czasem brak Ci siły.

Ćwicz, jedz zdrowo i ciesz się życiem! Bądź sprawniejszy każdego dnia, w każdej chwili! Po prostu bądź najlepszą wersją siebie!

Nie dziękuję! Wolę zjeść kolejną pizzę zamiast zmienić swoją sylwetkę nawet z tą ogromną zniżką.

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji