Dziękujemy!

Kolejne kroki z Twoim utworem

‍Masz już świetny utwór! Gratulacje!

Prosimy Cię, żebyś wystawił nam opinię i powiedział, jak oceniasz naszą współpracę. W zamian otrzymasz rabat na kolejny utwór ❤️

Wystawiam opinię

Zobacz, co najlepiej zrobić teraz:

1. Zadbaj o jakość

Otrzymałeś od nas najlepszą jakość utworu, dlatego poniżej znajdziesz porady, jak najlepiej ją wykorzystać.

 • check
  Używaj tylko wersji WAV.
  Gdy publikujesz muzykę w MP3, utwór kilkukrotnie przechodzi przez kompresję i może brzmieć nawet kilka procent gorzej niż w docelowym formacie WAV. Dlatego zawsze używaj wersji WAV.
 • check
  Uważaj przy eksporcie wideo.
  Może się zdarzyć, że w teledysku utwór brzmi gorzej niż oryginalna wersja po miksie i masteringu. Częstą przyczyną tego jest wyeksportowanie wideo z dźwiękiem w słabszej jakości lub złe ustawienia w programie do obróbki wideo, które obniżają jakość dźwięku. Najlepiej zawsze sprawdzić, czy ustawiłeś eksport wideo na najwyższy format.
  Jeśli w programie do obróbki wideo masz możliwość ustawienia jakości audio, wybierz 44,100khz 24bit WAV 🙂

2. Zacznij promować muzykę

Kiedy Twój utwór jest już opublikowany, najważniejszą rzeczą będzie zwiększenie liczby jego słuchaczy. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatne lekcje z marketingu i promocji muzyki. Znajdziesz je poniżej.

Bezpłatne lekcje marketingu

3. Polepsz wyniki swojego marketingu

Zacznij skutecznie promować się w branży muzycznej! Sprawdź platformę Music Marketing System, w której zaproszeni eksperci pokażą Ci jak zacząć i rozwinąć się w branży muzycznej.

 • check
  Gotowa wiedza i szablony
 • check
  Wspracie i pomoc od społeczności artystów i muzyków
Sprawdzam Music Marketing System
arrow_forward

4. Zostaw opinię o miksie i odbierz rabat na kolejny utwór

Twoja opinia pomoże nam dotrzeć do nowych artystów i cały czas rozwijać poziom naszych usług. W podziękowaniu otrzymasz rabat na mix i mastering kolejnego utworu!