MIX & MASTERING ONLINE

Jesteś znudzony brzmieniem podkładu, który nie dodaje Twoim słowom mocy i w dodatku czujesz, że wokal nie oddaje w pełni emocji, które chciałeś przekazać słuchaczom? W takim razie Hugiz Records chętnie Ci pomoże! Sprawimy, że zarówno Ty, jak i Twoi słuchacze, będziecie zadowoleni z finalej wersji utworu. Nasza grupa profesjonalistów oferuje usługi Mix & Mastering dla każdego artysty, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Swoją ofertą zaspokajamy zróżnicowane potrzeby naszych klientów, którzy swoje utwory nagrywają w profesjonalnym studiu muzycznym lub w domowym studiu. Naszą ofertą pomagamy artystom, w tym raperom, entuzjastommuzyki, profesjonalnym muzykom i producentom.

Pomagamy Tworzyć Muzykę Na Twoich Warunkach

Wykonany przez nas Mix & Mastering utworów muzycznych spełnia wymagania klientów. W Hugiz Records grupa profesjonalistów łączy bębny, wokale, bass, keyboard, gitary w jeden plik stereo. Posiadamy także niezbędny sprzęt do tworzenia wysokiej jakości mixu, którego wykonanie wymaga lat praktyki i głębokiej wiedzy o nagranych ścieżkach i ich standardach jakościowych. Nasz team używa niezawodnego sprzętu w zharmonizowanym studiu muzycznym.

Zobacz Proces Mix/Mastering

Zobacz Co Otrzymasz

Profesjonalnie brzmiący utwór

Nasi profesjonaliści są zaznajomieni z brzmieniem odpowiednim dla każdego gatunku muzyki. Podczas miksu używają właściwych wtyczek analogowych, specjalnych technik nadających utworowi pożądanego kształtu i narzędzi zapewniających ciepłe, mocne brzmienie finalnego utworu.

Wersja koncertowa, instrumentalna i acapella

Po sfinalizowaniu utworu, nasi profesjonaliści wyślą Ci wersję acapella i instumentalną w formacie WAV. Przygotujemy dla Ciebie również wersję koncertową.

Plik najwyższej jakości

Dostarczamy najdoskonalszą jakość audio w usłudze Mix & Mastering. Otrzymasz od nas plik audio 24bit 44,100kHz i 16bit 44,100 kHz dla streamingu online i na użytek komercyjny.

Kontakt przez cały proces

Nasi inżynierzy utrzymują kontakt z artystami przez cały proces mixu i masteringu aż do sfinalizowania projektu.

Nielimitowana Ilość Korekt

Nasi inżynierzy wprowadzą nielimitowaną ilość korekt miksowanego utworu aż do pełnego usatysfakcjonowania klienta. Nawet po 6 miesiącach od sfinalizowania projektu, wprowadzimy konieczne poprawki.

Korekta tonu i czasu

Poprzez dostrojenie czystości  oraz rytmu do poprawnej wysokości i czasu, utwór skomponowany przez artystę uzyska nowe, profesjonalne brzmienie.

Dostaniesz to wszystko

już w cenie startowej!

Dlaczego warto wybrać Mix & Mastering?

Czujesz się sfrustrowany miksując swój utwór? Albo szukasz usług Mix & Mastering po przystępnej cenie? Niewielu artystów decyduje się ukończyć swój utwór korzystając z taniego Mixu & Masteringu – mają ku temu ogromne powody. Utwór ukończony w najtańszy sposób może brzmieć monotonnie i bez wyrazu, przez co nie przemówi do Twojej publiki. Jeśli nie zdecydujesz się skorzystać z naszych profesjonalnych usług, najprawdopodobniej będziesz zmuszony stawić czoła poniższym problemom:

❌ Słabe i płaskie brzmienie
❌ Ścieżki brzmiące jak demo a nie jak finalny utwór
❌ Brak przebicia w spektrum basowym.
❌ Problem z nienastrojonym wokalem,  oraz z korektą tempa
❌ Utwór może być bez dynamiki
❌ Niepożądany hałas w ścieżce dźwiękowej
❌ Kłopot z używaniem Auto-Tune

Jak Możemy Ci Pomóc

Rozumiemy potrzeby artystów i zapewniamy im odpowiedni Mix & Mastering. Możemy Ci pomóc, jeśli:

✅ Jesteś artystą i chcesz wprowadzić zmiany przed oficjalnym wydaniem Twojego utworu.
✅ Zły dźwięk nagrania przeszkadza Twojej wytwórni.
✅ Jesteś raperem, producentem, członkiem kapeli, artystą muzycznym, wokalistą i potrzebujesz mixu oraz masteringu przed wydaniem swojego utworu.
✅ Pragniesz tworzyć podcasty, być lektorem, mówić na video lub oferować swój głos do nagrań audiobooków i potrzebujesz czystego, profesjonalnie brzmiącego głosu.

Dlaczego warto wybrać
Mix & Mastering?

Czujesz się sfrustrowany miksując swój utwór? Albo szukasz usług Mix & Mastering w przystępnej cenie? Niewielu artystów decyduje się ukończyć swój utwór korzystając z taniego Mixu & Masteringu – mają ku temu ogromne powody. Utwór ukończony w najtańszy sposób może brzmieć monotonnie i bez wyrazu, przez co nie przemówi do Twojej publiki. Jeśli nie zdecydujesz się skorzystać z usług profesjonalnych inżynierów dźwięku, najprawdopodobniej będziesz zmuszony stawić czoła poniższym problemom:

❌ Słabe i płaskie brzmienie
❌ Ścieżki brzmiące jak demo, a nie jak finalny utwór
❌ Brak przebicia w spektrum basowym
❌ Problem z nienastrojonym wokalem oraz z korektą tempa
❌ Brak dynamiki w utworze
❌ Niepożądany hałas w ścieżce dźwiękowej
❌ Kłopot z używaniem Auto-Tune

Jak Możemy Ci Pomóc

Rozumiemy potrzeby artystów i zapewniamy im odpowiedni Mix & Mastering. Możemy Ci pomóc, jeśli:

✅ Jesteś artystą i chcesz wprowadzić zmiany przed oficjalnym wydaniem Twojego utworu
✅ Słaba jakość nagrania przeszkadza Twojej wytwórni
✅ Jesteś raperem, producentem, członkiem kapeli, artystą muzycznym, wokalistą i potrzebujesz mixu oraz masteringu przed wydaniem swojego utworu
✅ Pragniesz tworzyć podcasty, być lektorem, mówić na video lub oferować swój głos w nagraniach audiobooków i potrzebujesz czystego, profesjonalnie brzmiącego głosu

Testimonials

Co Mówią Inni

Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Prowadzę studio SoundsOfStreet od blisko 5 lat. Z Hugiz Records współpracujemy od ponad 3. W pełni samodzielnie obsługują przekazywanych im klientów. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Relacja z klientem kulturalna i profesjonalna. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. Moc superlatyw i polecam współpracę zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą by ktoś profesjonalnie zajął się ich materiałem, jak i wszelkim studio nagrań, które chcą podzielić się z kimś napływającymi zamówieniami od klientów.

Theodor

Artysta, Założyciel SoundsOfStreet Studio

Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci, którzy wiedzą co robią. Podczas mixu i masteringu naszych utworów, inżynierowie Hugiz Records byli bardzo cierpliwi i entuzjastyczni. Zależy im, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%. W dodatku ich wiedza w dziedzinie produkcji muzyki jest ogromna i dzięki temu mogą przekazać swoim klientom dodatkowe, przydatne porady i poprawić muzykę zarówno z punktu widzenia technicznego, jak i artystycznego. Chnnls

Band

Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność – pozostaje tylko włożyć słuchawki, skoncentrować się na tym, co w serduchu gra i dać z siebie jak najwięcej.
Dzięki Hugiz Records! Kedyf

Artysta, Autor płyty "Patrzę Obserwuję", która została w całości zrealizowana w Hugiz Records

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę.
Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź proszę tą Playlistę na YouTube. Znajdziesz tam artystów, z którymi ostatnio współpracowaliśmy.

Jak mam przygotować moje ścieżki do Mixu?

Możesz nam wysłać swoją sesję w Pro Tools® lub Ableton®. Jeśli nie używasz żadnego z wymienionych dwóch DAW, musisz wyeksportować każdą ścieżkę osobno i wysłać nam je w formacie WAV. Każda ścieżka powinna być wyeksportowana od początku sesji, tak by po wgraniu do naszego DAW wszystkie były uszeregowane poprawnie.

Ile razy mogę prosić o korektę?

Będziemy pracować nad Twoim utworem aż będziesz z niego w pełni zadowolony. Naszym głównym sposobem na efektywne i wydajne dopełnienie Twojego utworu będą sesje online.

Jakie ustawienia pliku WAV powinienem wam wysłać?

Preferujemy 44,100khz 24bit.

Jaki jest najlepszy sposób na wysłanie wam materiału?

Google Drive, WeTransfer i Dropbox.

Moje wokale są trochę nienastrojone. Możecie się tym zająć?

Oczywiście. Używamy AutoTune®, Melodyne® i Ableton Live®, by manualnie edytować Twój wokal aż do osiągnięcia perfekcji.

Na jakim sprzęcie pracujecie?

TUTAJ zobaczysz nasze studio w akcji!

Gotowy do startu?

Szukasz świetnych usług Mix & Mastering, które wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom i to po przystępnej cenie? W takim razie Hugiz Records jest Twoim wygodnym rozwiązaniem na Mix & Mastering online.