MIX MASTERING ONLINE

Jesteś znudzony brzmieniem podkładu, który nie oddaje w pełni emocji, które chciałeś przekazać słuchaczom? W takim razie Hugiz Records chętnie Ci pomoże! Sprawimy, że zarówno Ty, jak i Twoi słuchacze, będziecie zadowoleni z finalej wersji utworu. Nasza grupa profesjonalistów oferuje usługi Mix Mastering dla każdego artysty, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Zaspokajamy zróżnicowane potrzeby naszych klientów, którzy swoje utwory nagrywają w profesjonalnym studiu lub w domowym. 

Zaufały nam wytwórnie, firmy, setki artystów i producentów

Zobacz co otrzymasz

Pomagamy Tworzyć Muzykę Na Twoich Warunkach

Wykonany przez nas Mix Mastering  spełnia wymagania klientów. Posiadamy także niezbędny sprzęt do tworzenia wysokiej jakości mixu, którego wykonanie wymaga lat praktyki i głębokiej wiedzy o nagranych ścieżkach i ich standardach jakościowych. Nasz team używa niezawodnego sprzętu w zharmonizowanym studiu muzycznym. Naszą ofertą pomagamy artystom, w tym raperom, entuzjastommuzyki, profesjonalnym muzykom i producentom.

Nielimitowana Ilość Korekt

Będziemy miksować Twój utwór do perfekcji! Nawet po 6 miesiącach od sfinalizowania projektu, chętnie wprowadzimy konieczne poprawki.

Korekta tonu & auto-tune

Poprzez dostrojenie czystości  oraz do poprawnej wysokości, Twój utwór uzyska nowe, profesjonalne brzmienie.

Profesjonalnie brzmiący utwór

Jesteśmy zaznajomieni z brzmieniem odpowiednim dla każdego gatunku muzyki. Podczas miksu używamy odpowiednich wtyczek analogowych, technik i narzędzi, które zapewniają ciepłe, mocne brzmienie finalnego utworu.

Panel Klienta

W specjalnym panelu klienta będziesz mógł na bierząco kontrolować proces miksu, zadawać pytania i informować o pożądanych zmianach w utworze. 

Plik najwyższej jakości

Otrzymasz od nas plik audio doskonałej jakości w formacie 24bit 44,100kHz i 16bit 44,100 kHz dla streamingu online i na użytek komercyjny.

Wersja koncertowa, instrumentalna i acapella

Po sfinalizowaniu miksu, wyślemy Ci wersję acapella i instumentalną w formacie WAV. Przygotujemy dla Ciebie również wersję koncertową.

Dostaniesz to wszystko
już w cenie startowej!

rozwiąż problemy w utworze

Dlaczego warto wybrać Mix & Mastering?

Czujesz się sfrustrowany słuchając lub miksując swój utwór? Albo szukasz usług Mix & Mastering w przystępnej cenie? Niewielu artystów decyduje się ukończyć swój utwór korzystając z taniego Mixu & Masteringu – mają ku temu powody. Utwór ukończony w najtańszy sposób może brzmieć monotonnie i bez wyrazu, przez co nie przemówi do Twojej publiki. Jeśli nie zdecydujesz się skorzystać z usług profesjonalnych inżynierów dźwięku, najprawdopodobniej będziesz zmuszony stawić czoła poniższym problemom:

Q

Kłopot z używaniem Auto-Tune

Q

Utwór brzmiący jak demo

Q

Niepożądany hałas w ścieżce dźwiękowej

Q

Słabe i płaskie brzmienie

Q

Nienastrojony wokal oraz problem z korektą tempa

Q

Brak dynamiki w utworze

rozwiąż problemy w utworze

Jak możemy Ci pomóc?

Rozumiemy potrzeby artystów i zapewniamy im odpowiedni Mix & Mastering. Możemy Ci pomóc, jeśli:

Jesteś raperem, producentem, członkiem kapeli, artystą muzycznym, wokalistą i potrzebujesz mixu oraz masteringu przed wydaniem swojego utworu.

Jesteś artystą i chcesz wprowadzić zmiany przed oficjalnym wydaniem Twojego utworu.

Słaba jakość nagrania przeszkadza Twojej wytwórni i Tobie.

Pragniesz tworzyć podcasty, być lektorem, nagrywać filmiki video lub oferować swój głos w nagraniach audiobooków i potrzebujesz czystego, profesjonalnie brzmiącego głosu.

Poznaj nas

Studio

Muzyka daje słuchaczom często dużo więcej niż tylko rozrywkę. Właśnie dlatego naszym celem jest sprawienie, aby utwory miały w sobie więcej emocji i wartości, które artyści pragną przekazać odbiorcom. Pomaga nam w tym profesjonalnie zaadoptowane studio, które zapewnia optymalną pracę oraz pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów w pracy nad dźwiękiem, produkowaniu muzyki i nagrywaniu projektów muzycznych.

OPINIE

Co Mówią Inni

Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Prowadzę studio SoundsOfStreet od blisko 5 lat. Z Hugiz Records współpracujemy od ponad 3. W pełni samodzielnie obsługują przekazywanych im klientów. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Relacja z klientem kulturalna i profesjonalna. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. Moc superlatyw i polecam współpracę zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą by ktoś profesjonalnie zajął się ich materiałem, jak i wszelkim studio nagrań, które chcą podzielić się z kimś napływającymi zamówieniami od klientów. Theodor

Artysta, Założyciel studia SoundOfStreet

Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci, którzy wiedzą co robią. Podczas mixu i masteringu naszych utworów, inżynierowie Hugiz Records byli bardzo cierpliwi i entuzjastyczni. Zależy im, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%. W dodatku ich wiedza w dziedzinie produkcji muzyki jest ogromna i dzięki temu mogą przekazać swoim klientom dodatkowe, przydatne porady i poprawić muzykę zarówno z punktu widzenia technicznego, jak i artystycznego. Chnnls

Band

Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność – pozostaje tylko włożyć słuchawki, skoncentrować się na tym, co w serduchu gra i dać z siebie jak najwięcej.
Dzięki Hugiz Records! Kedyf

Artysta, Autor płyty "Patrzę Obserwuję", która została w całości zrealizowana przez Hugiz Records

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę. Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź proszę tą Playlistę na YouTube. Znajdziesz tam wybranych artystów, z którymi współpracowaliśmy.

Jak mam przygotować moje ścieżki do Mixu?

Możesz nam wysłać swoją sesję w Pro Tools® lub Ableton®. Jeśli nie używasz żadnego z wymienionych dwóch DAW, musisz wyeksportować każdą ścieżkę osobno i wysłać nam je w formacie WAV. Każda ścieżka powinna być wyeksportowana od początku sesji, tak by po wgraniu do naszego DAW wszystkie były uszeregowane poprawnie.

Ile razy mogę prosić o korektę?

Będziemy pracować nad Twoim utworem aż będziesz z niego w pełni zadowolony. Naszym głównym sposobem na efektywne i wydajne dopełnienie Twojego utworu będą sesje online.

Na jakim sprzęcie pracujecie?

TUTAJ zobaczysz nasze studio w akcji!

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie formy płatności, od klasycznego przelewu po płatności kartą, PayPal i Tpay.

Moje wokale są trochę nienastrojone. Możecie się tym zająć?

Oczywiście. Używamy AutoTune®, Melodyne® i Ableton Live®, by manualnie edytować Twój wokal aż do osiągnięcia perfekcji.

Jakie ustawienia pliku WAV powinienem wam wysłać?

Najlepiej 44,100khz 24bit.

Ile muszę czekać na dostęp do panelu klienta?

Dostęp dostaniesz od razu po zaksięgowaniu płatności. Postaramy się, by było to możliwie najszybciej!

Jaki jest najlepszy sposób na wysłanie wam materiału?

Google Drive, WeTransfer i Dropbox.

Gotów, by zacząć?

Aby wydać świetny utwór potrzebujesz odpowiedniego Miksu i Masteringu. Dostaniesz to wszystko od Hugiz Records i to po przystępnej cenie!