Hugiz Records

[email protected]
+48 600 269 878
ul. Piska 6, 69-100 Słubice

Tomasz Moskalski

Założyciel Hugiz Records, producent, inżynier dźwięku, muzyk

Zaufały nam wytwórnie, firmy, setki artystów i producentów

historia i plan na przyszłość

Poznaj nas

Hugiz Records to firma zajmująca się produkcją muzyki, mixem, masteringiem, a także kształceniem przyszłych inżynierów dźwięku i producentów muzycznych. Siedziba firmy i jej studio nagraniowe znajdują się w Słubicach.

Od lutego 2010 r. Hugiz Records współpracuje z artystami, producentami, zespołami, firmami i niezależnymi wytwórniami muzycznymi na całym świecie. Oferuje artystom bity, podkłady muzyczne, profesjonalne usługi mixu i masteringu, a także pomoc w realizacji ich osobistych projektów.

Firma Hugiz Records została założona przez Tomasza Moskalskiego. Po ukończeniu studiów na uczelni dBs Music w Berlinie i wieloletnim kształceniu się u boku ekspertów współpracujących z Beyonce i Wu-Tang Clan, Tomasz zdecydował się powołać do życia ideę, która towarzyszyła mu od lat – stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł się muzycznie rozwinąć. Bez względu na swój obecny poziom czy sytuację finansową. W Hugiz Records każdy artysta, muzyk i producent znajdzie narzędzia, z którymi wzniesie swoją muzykę na wyższy poziom i rozwinie swoją muzyczną karierę.

Tomasz Moskalski produkował i pracował nad muzyką w wielu gatunkach, występował na żywo z zespołami i chórem “Adoramus”, a także od lat naucza gry na instrumentach, pianinie, gitarze i akordeonie. Hugiz Records dzięki jego wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i marketingu stało się jedną z przodujących polskich firm muzycznych, z liczbą fanów na Instagramie przekraczającą 40 tys. osób.

Tomasz Moskalski ma wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które przekazuje dalej w formie kursów online i w trakcie prywatnych konsultacji. Jego muzyczne zdolności i gust sprawiają, że znany jest jako “over-deliver”. Daje swoim klientom znacznie więcej wartości i wiedzy niż ci od niego oczekują. Brzmi niewiarygodnie? Napisz do Tomka na e-mail: [email protected] i przekonaj się sam!

Złota Płyta

W duecie “Dynamic Breath”, Tomasz Moskalski i Rafał Ratajczak stworzyli produkcję dla Sulina, która została użyta w jego albumie “Ponad Tym” i otrzymała złotą płytę.

Zrealizowane Albumy

Hugiz Records zajmuje się również realizacją płyt. Jedne z najciekawszych tytułów to “Patrzę Obserwuję”  autorstwa Kedyfa i płyta Emrata “W Cztery Oczy“, na której wystąpił gościnnie Holak.

"Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność. Dzięki Hugiz Records!"

Kedyf
Artysta, autor płyty “Patrzę Obserwuję” zrealizowanej przez Hugiz Records

"Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. "

Theodor
Artysta, założyciel studia SoundsOfStreet

"Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci i inżynierowie dźwięku, którym zależy, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%."

Chnnls
Zespół muzyczny z Niemiec

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Zapisz się na bezpłatne szkolenie
Sekrety Nagrywania Wokalu

FREE

Wypełnij te pola i zarezerwuj miejsce na szkoleniu online! Pamiętaj, ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się od razu.

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki miksu wokali!

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki produkcji muzyki!

Wypełnij te pola,

wyślę Ci bity na Twój e-mail!

Otrzymaj

3 bity bezpłatnie

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji