Najlepsze Komputery do Produkcji Muzyki i Tworzenia Bitów 2018

NAJLEPSZE KOMPUTERY DO PRODUKCJI MUZYKI Edycja 2018.

Komputery MAC są uważane za idealną opcję dla ludzi szukających najlepszego komputera dla producenta muzyki. Możesz wybierać z szerokiego asortymentu komputerów MAC dostępnych na rynku.

MAC OS vs Windows PC OS

Mac OS funkcjonuje na różnych modelach komputerów produkowanych przez Apple. System operacyjny komputerów MAC jest oparty na bazie UNIX, dzięki czemu jest bezpieczniejszy, stabilniejszy i bardzo prosty w użyciu. Wielu ludzi uważa interfejs graficzny za przyjazny użytkownikowi. Dzięki rdzeniowi UNIX, komputery MAC są odporniejsze na ataki wirusów. Komputery Apple posiadają ekrany Retina wysokiej rozdzielczości, wygodne gładziki oraz klawiatury jakości premium. System operacyjny Windows PC działa na mikroprocesorach IBM. Linux oraz Microsoft Windows są najpopularniejszymi systemami operacyjnymi dla Windows PC.

Co Jest Ważne Przy Wyborze Własnego Komputera

Jeżeli szukasz komputera do produkcji muzyki, musisz wybrać maszynę z dużą ilością przestrzeni do tworzenia muzyki. Jeżeli chcesz tworzyć bity, nagrywać instrumenty lub pełną orkiestrę, albo też pisać muzykę do filmów, komputer powinien posiadać porządny procesor. Jeżeli chcesz załadować duże biblioteki sampli, pamięć RAM jest bezcenna. Dodatkowo, do nagrywania instrumentów na żywo, będziesz potrzebował ogromnej przestrzeni na dysku.

Komputery MAC są doskonałym wyborem w tej kwestii, gdyż zapewniają Ci to wszystko – pamięć, dobry procesor, funkcjonalność i stabilność. Dzięki łatwemu połączeniu ze sprzętem do tworzenia muzyki, uważane są za atrakcyjną platformę dla deweloperów technologii muzycznej, ponieważ DAW wymaga potężnego oprogramowania działającego na sprzęcie firm trzecich. Deweloperzy interfejsu audio Apple Mac wiedzą do jakiego sprzętu powinien być podłączony. Wybranie właściwej klawiatury to mus dla osób chcących tworzyć muzykę na komputerach MAC. Pomoże w trafianiu we właściwe akordy i nuty. Pomoże także z bębnami oraz innymi, przeróżnymi efektami.

Więcej wiedzy
Sprawdź nasze kolejne artykuły, by jeszcze bardziej pogłębić swoją wiedzę na temat produkcji muzyki i mixu!

Jak my możemy Ci pomóc?
W tworzeniu muzyki konieczne są sample. Łap od nas paczkę darmowych sampli! Za mało? Odwiedź nasz sklep z brzmieniami i zainspiruj się.

 

Masz już stworzoną produkcję i przed sprzedażą chcesz ją zamienić w prawdziwe arcydzieło? W tym też możemy Ci pomóc! Sprawdź tą stronę i podeślij nam ścieżki, a my zadbamy, by Twoje bity brzmiały najlepiej, jak to tylko możliwe!

Jaki komponent komputera jest najważniejszy w produkcji muzyki

Najbardziej kluczowym komponentem komputera w produkcji muzyki jest klawiatura. Jest ona kluczowa przy trafianiu we właściwe nuty. CPU lub procesor – to serce Maca. Wysokiej jakości praca audio bardzo obciąża procesor, dlatego zaleca się wybranie komputera MAC z najlepszym procesorem. Jeżeli chcesz profesjonalnych efektów i pluginów podczas produkcji muzyki, wyklucz tańsze opcje. Dysk twardy to część, w której przechowuje się całą stworzoną muzykę. Musisz wybierać spośród Maców posiadających dysk SSD. Te dyski są ciche i szybkie. Do tworzenia muzyki powinieneś znaleźć laptopa, który pozwoli na umieszczenie wielu rzeczy na pojedynczym ekranie. Dlatego zaleca się wybieranie spośród laptopów o przekątnej ekranu powyżej 15 cali.

Zalecane Laptopy do Produkcji Muzyki

Mac Pro jest najlepszym komputerem do produkcji muzyki w świecie tworzenia muzyki. Posiada on szereg korzyści, dzięki którym jest uważany za świetny wybór dla producentów muzycznych. Możesz także w tym celiu wykorzystać iMac. Inne wybrane marki to Apple Mac Mini, Apple MacBook Pro Laptop 13 cali, Apple iMac MNE02LL/A 21.5 Cala, Apple 13″ MacBook Pro, Apple Mac Mini. Apple Mac Mini jest dostępny w cenie $949. Jeżeli szukasz tańszego laptopa nadającego się do tworzenia muzyki, powinieneś wybrać właśnie go. Inne budżetowe laptopy MAC to między innymi iMAC MNE02LL/A 21.5 Cala, który kosztuje $1089, podczas gdy Apple MacBook Pro Laptop 13 cali można zakupić za $1249. Apple MNED2LL/A kosztuje $1089, podczas gdy Apple Mac Mini jest dostępny w cenie $1699. Jeżeli masz wyższy budżet, rozważ zakup Apple 15″ MacBook Pro. Jest to jeden z topowych komputerów MAC do produkcji muzyki, dostępny w cenie $2239.

Gdy kupujesz laptopa do produkcji muzyki, upewnij się, że posiada dużo RAMu, stosowną ilość przestrzeni na dysku, mocny procesor oraz, ponownie, RAM. Powinieneś także upewnić się, czy ekran laptopa jest wystarczająco duży do produkcji muzyki.

Teraz wiesz, jaki komputer wybrać do tworzenia muzyki i świetnych bitów. Gratulacje!  

Do stowrzenia nowej produkcji przydadzą Ci się nowe brzmienia. Łap od nas paczkę darmowych sampli! Za mało? Odwiedź nasz sklep z brzmieniami i zainspiruj się.

Masz już stworzoną produkcję i przed sprzedażą chcesz ją zamienić w prawdziwe arcydzieło? W tym też możemy Ci pomóc! Podeślij nam ścieżki, a my zadbamy, by Twoje bity brzmiały najlepiej, jak to tylko możliwe!

Powodzenia!

Tomek z Hugiz Records

Program dla każdego Producenta i Artysty. Pracuj w skupieniu i twórz lepiej z Cold Turkey!

Aplikacja Cold Turkey dla producentów muzyki i artystów. Tworzenie muzyki nie jest proste. To...

Najlepsze Komputery do Produkcji Muzyki i Tworzenia Bitów 2018

NAJLEPSZE KOMPUTERY DO PRODUKCJI MUZYKI Edycja 2018. Komputery MAC są uważane za idealną opcję dla...

Jak zdobyć więcej fanów Twojego rapu? 10 strategii do zastosowania już dziś!

Każdy raper marzy o wiernej grupie fanów. Fanów, którzy będą z niecierpliwością czekać na nowe...