Zobacz Świat

W każdym poście dzielę się wskazówkami i poradami, które przydadzą Ci się w planowaniu Twoich kolejnych podróży.
Odwiedź Blog

projektowanie

podróży

Pozwól, że ułatwię Ci proces planowania i organizacji wyjazdu. Skorzystaj z praktycznej wiedzy o miejscu, do którego jedziesz.

Na blogu znajdziesz przydatne wskazówki o organizacji wyjazdów na każdą kieszeń. Każdy post to okazja do poznania nowych ekscytujących kierunków, które mogą stać się Twoim podróżniczym celem.

Zależy mi, aby przygotowanie Twojej podróży przebiegło jak najsprawniej, dlatego w każdym poście zamieszczam informacje o dojeździe do ciekawych obiektów, miejsca noclegowe na każdą kieszeń i oczywiście sprawdzone przeze mnie i przez wielu polecane atrakcje. Dzięki temu przygotowanie planu wyjazdu będzie łatwiejsze i przyjemniejsze, a Ty będziesz mieć pewność, że o niczym nie zapomniałeś.

 

Wgląd na świat

Niech obrazki z podróży zainspirują Cię do kolejnych wspaniałych wojażów!

W tym celu stworzyłam galerię zdjęć opowiadających historie i przybliżających Ci miejsca, które miałam okazję zobaczyć. Podejrzyj wyjątkowe momenty podróży i daj się zainspirować.

poznajmy się

Nazywam się Marcela, mam 20 lat. Udało mi się zobaczyć niesamowite miejsca w ponad 30 krajach i piszę o nich tu – na moim blogu. W postach znajdziesz informacje o podróżach z ostatnich dwóch lat, kiedy to zdecydowałam się organizować wyjazdy na własnych warunkach. Podróże planuję sama w oparciu o internetową wiedzę, którą kolejno weryfikuję w praktyce. To wszystko w skondensowanej formie trafia do Ciebie. W postach, zdjęciach, podcastach przekazuję przydatne informacje i staram się zachęcić do celebraci życia wyrażonej w niepohamowanej chęci zobaczenia więcej. Świat jest pięknym miejscem, warto go odkryć.

Gabe Scott

Hiking Guide

Denis Nona

Outdoor Survival

Brian Adon

Mountaineer

Zaplanuj swój kolejny wyjazd ze mną!