KONSULTACJE

Konsultacje z Hugiz Records pomogą każdemu, kto zajmuje się muzyką. Nie ważne czy jesteś profesjonalistą czy amatorem – nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o muzyce. Od tworzenia lepszych produkcji, mixów czy piosenek, przez plan działania, po marketing, sprzedaż i zarabianie z pasji. 

Podczas jednej sesji poznasz wszystko, co niezbędne do tworzenia lepszej muzyki i osiągnięcia sukcesu w branży muzycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strategie Marketingowe

Nasi specjaliści dostarczą instrukcje i techniki zwiększające bazę fanów na mediach społecznościowych. Pomożemy Ci stworzyć interesujący profil na Facebooku i Instagramie.

Zarabianie na Muzyce

Jeśli tworzysz muzykę, z pomocą naszych indywidualnych konsultacji będziesz w stanie zoptymalizować streaming muzyki w sklepach internetowych i na platformach, jak Spotify, Apple Music, Google Play Music itp. Pomożemy Ci w sprzedaży bitów na popularnych serwisach, jak np. Beatstore.

Rozwój Marki

Nasze sesje online pomagają producentom muzycznym w rozwoju ich marek. Podczas 30-minutowej konsultacji poznasz tajniki tworzenia muzyki, bitów oraz ich sprzedaży. Nasza 1-godzinna sesja pomoże Ci w efektywnym używaniu reklam na Facebooku, przybliży sekrety związane ze sprzedażą bitów oraz tworzeniem własnych sklepów z bitami.

Strona Internetowa z Twoją Muzyką

Pomagamy stworzyć profesjonalną stronę internetową, która przypadnie do gustu Twoim słuchaczom i klientom.

Techniki Produkcji Muzyki

Nasi eksperci przedstawią Ci sprawdzone techniki produkcji muzyki, które obejmują, m.in. przygotowanie bitów, wokali, nagrywanie wysokiej jakości utworów.

Techniki Mix i Mastering

Przekażemy Ci wiedzę na temat czyszczenia i strojenia dźwięków oraz pomożemy stworzyć Miks i Mastering najwyższej jakości. Dowiesz się więcej o analogowych wtyczkach i sprawdzonych technikach pracy z dźwiękiem.

Poznaj nas

Jak możemy Ci pomóc?

Jako producent i twórca bitów, Hugiz Records przekaże Ci praktyczną wiedzę o sprzedaży bitów, marketingu i zarabianiu na muzyce. Poznasz sprawdzone techniki, które wzniosą Twoje produkcje, utwory i miks na wyższy poziom.

Oferujemy szkolenia i konsultacje, gdyż jesteśmy profesjonalnymi inżynierami dźwięku. Ukończyliśmy studia na uczelni DBS Music w Berlinie i szkoliśmy się u boku ekspertów współpracujących z Beyonce i Wu-Tang Clan. Jesteśmy ekspertami od Social Media, którzy uczą strategii budowania atrakcyjnych profili społecznościowych i przekazujemy sprawdzoną wiedzę o miksie, masteringu, produkcji muzyki. Skupiamy się na artystach pomagając im rozwijać umiejętności i powiększać grono fanów.

Ceny

Wybierz Plan, który Ci odpowiada

Bądź jeszcze lepszy

W czym jeszcze pomoże Ci sesja z Hugiz Records?

Konsultacje Hugiz Records są po to, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane z produkcją muzyki, zarabianiem na muzyce i wybiciem się w branży muzycznej. Poniżej zamieściliśmy listę kilku największych frustracji producentów muzycznych, artystów i inżynierów, które pomożemy Ci rozwiązać już w 30 minut!

Zdobędziesz fanów na mediach społecznościowych

Rozbudujesz swoją markę w branży muzycznej

Zaczniesz produkować i sprzedawać bity online

Pozyskasz nowych klientów na bity, mix, utwory

Dowiesz się, jak stworzysz świetny miks i mastering utworu

Poznasz rekomendowany sprzęt i oprogramowanie, które Ci się rzeczywiście przyda.

opinie Klientów

Co o nas mówią

Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Prowadzę studio SoundsOfStreet od blisko 5 lat. Z Hugiz Records współpracujemy od ponad 3. W pełni samodzielnie obsługują przekazywanych im klientów. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Relacja z klientem kulturalna i profesjonalna. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. Moc superlatyw i polecam współpracę zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą by ktoś profesjonalnie zajął się ich materiałem, jak i wszelkim studio nagrań, które chcą podzielić się z kimś napływającymi zamówieniami od klientów.

Theodor

Artysta, Założyciel Studia SoundsOfStreet

Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci, którzy wiedzą co robią. Podczas mixu i masteringu naszych utworów, inżynierowie Hugiz Records byli bardzo cierpliwi i entuzjastyczni. Zależy im, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%. W dodatku ich wiedza w dziedzinie produkcji muzyki jest ogromna i dzięki temu mogą przekazać swoim klientom dodatkowe, przydatne porady i poprawić muzykę zarówno z punktu widzenia technicznego, jak i artystycznego.

Chnnls

Zespół

Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność – pozostaje tylko włożyć słuchawki, skoncentrować się na tym, co w serduchu gra i dać z siebie jak najwięcej.
Dzięki Hugiz Records!

Kedyf

Artysta, Autor płyty "Patrzę Obserwuję", która została w całości zrealizowana przez Hugiz Records

Paczki Feedback

Jeśli wolisz poznać opinię na temat Twojej muzyki, możesz przesłać nam swoje utwory i produkcje. Dokładnie przesłuchamy Twoją muzykę i dostarczymy Ci konstruktywny Feedback na e-maila. Feedback obejmuje pakiet jednego utworu, pięciu lub całego albumu z 10 utworami. Umożliwi Ci to nie tylko ulepszenie muzyki, ale także rozwój umiejętności niezbędnych w pracy jako producent muzyczny lub artysta.

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę. Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

Czy Feedback lub konsultacje na prawdę pomogą mojej muzyce?

Tak, indywidualne sesje online i Feedback pokażą Ci elementy, nad którymi musisz jeszcze popracować, jak np. bass, wokale, bit. Dzięki nim będziesz wiedzieć, w czym jesteś dobry i co musisz zmienić, by odnieść sukces.

Czy 30-minutowa lub 1-godzinna sesja z Hugiz Records pomoże mi się rozwinąć?

Obydwa rodzaje konsultacji pomogą w podniesieniu jakości Twoich prac. Gdy wybierzesz 30-minutowe konsultacje, po 4 tygodniach spotkamy się ponownie, by omówić Twoje postępy. W przypadku 1-godzinnej sesji, dowiesz się więcej na temat tworzenia muzyki i wspólnie sprecyzujemy Twój plan działania na kolejne 6 miesięcy. Po 4 tygodniach spotkamy się, by sprawdzić postępy i zaktualizować strategię.

Skąd mam wiedzieć, że Twoja wiedza jest sprawdzona?

Naszą wiedzę zdobyliśmy na uniwersytecie DBS Music w Berlinie u boku profesjonalistów współpracujących, m.in. z Beyonce i Wu-Tang Clan. Dodatkowo przez lata naszej międzynarodowej działalności zdobyliśmy konieczne doświadczenie i praktyczną wiedzę, które chcemy Ci przekazać w Akademii Producenta.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie formy płatności, od klasycznego przelewu po płatności kartą, PayPal i Tpay.

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź tą playlistę na YouTube, znajdziesz tam artystów, z którymi ostatnio współpracowaliśmy.

Czy konsultacje przybliżą mi realia pracy w branży muzycznej?

Indywidualne konsultacje obejmują niemal każdy aspekt związany z branżą muzyczną, jak sprzedaż bitów, dystrybucja i kupno bitów, produkcja muzyki, miks, mastering, nagrywanie utworów, budowanie marki i zdobywanie słuchaczy. Dodatkowo w trakcie sesji odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące pracy jako artysta czy producent muzyczny i podpowiemy, jak możesz zamienić swoją pasję w źródło dochodów.

Czy dołączone do konsultacji Sample będą kompatybilne z moim programem?

Nasz Sample Pack jest kompatybilny ze wszystkimi programami i platformami do tworzenia muzyki, np. ProTools®, Fruity Loops®, Ableton®, Reason®, Logic®.

Ile czasu muszę czekać na konsultację?

Po zapłaceniu możesz zamówić sesję online tutaj. Możemy porozmawiać nawet jutro!

Na jakim sprzęcie pracuje Hugiz Records?

Zobaczysz nasze studio w akcji na INSTAGRAMIE!

Gotów, by zacząć?

Szukasz konsultacji bądź lekcji, które faktycznie pomogą Ci w rozwoju Twojej muzycznej kariery? W takim razie dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami i daj sobie pomóc!

Jesteś Artystą czy producentem?

Otrzymaj darmowe lekcje i sample, które przeniosą Twoje produkcje na nowy poziom