KONSULTACJE

Konsultacje z Hugiz Records pomogą każdemu, kto zajmuje się muzyką. Nie ważne czy jesteś profesjonalistą czy amatorem, nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o muzyce. Od tworzenia lepszych produkcji, miksów czy piosenek, przez plan działania, po marketing, sprzedaż i zarabianie z pasji. Możesz również stworzyć dla Ciebie spersonalizowane tutoriale w Ableton.

Podczas jednej sesji poznasz wszystko, co niezbędne do tworzenia lepszej muzyki i osiągnięcia sukcesu w branży muzycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strategie Marketingowe

Nasi specjaliści dostarczą instrukcje i techniki zwiększające bazę fanów na mediach społecznościowych. Pomożemy Ci stworzyć interesujący profil na Facebooku i Instagramie.

Zarabianie na Muzyce

Jeśli tworzysz muzykę, z pomocą naszych indywidualnych konsultacji będziesz w stanie zoptymalizować streaming muzyki w sklepach internetowych i na platformach, jak Spotify, Apple Music, Google Play Music itp. Pomożemy Ci w sprzedaży bitów na popularnych serwisach, jak np. Beatstore.

Rozwój Marki

Nasze sesje online pomagają producentom muzycznym w rozwoju ich marek. Podczas 30-minutowej konsultacji poznasz tajniki tworzenia muzyki, bitów oraz ich sprzedaży. Nasza 1-godzinna sesja pomoże Ci w efektywnym używaniu reklam na Facebooku, przybliży sekrety związane ze sprzedażą bitów oraz tworzeniem własnych sklepów z bitami.

Strona Internetowa z Twoją Muzyką

Pomagamy stworzyć profesjonalną stronę internetową, która przypadnie do gustu Twoim słuchaczom i klientom.

Techniki Produkcji Muzyki

Nasi eksperci przedstawią Ci sprawdzone techniki produkcji muzyki, które obejmują, m.in. przygotowanie bitów, wokali, nagrywanie wysokiej jakości utworów. Możemy także stworzyć spersonalizowany tutorial w Abletonie.

Techniki Mix i Mastering

Przekażemy Ci wiedzę na temat czyszczenia i strojenia dźwięków oraz pomożemy stworzyć Miks i Mastering najwyższej jakości. Dowiesz się więcej o analogowych wtyczkach i sprawdzonych technikach pracy z dźwiękiem. Na Twoje życzenie stworzymy także spersonalizowany tutorial.

Bądź jeszcze lepszy

W czym jeszcze pomoże Ci sesja z Hugiz Records?

Konsultacje Hugiz Records są po to, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane z produkcją muzyki, zarabianiem na muzyce i wybiciem się w branży muzycznej. Poniżej zamieściliśmy listę kilku największych frustracji producentów muzycznych, artystów i inżynierów, które pomożemy Ci rozwiązać już w 30 minut!

et|icon_check_alt|

Zdobędziesz fanów na mediach społecznościowych

et|icon_check_alt|

Rozbudujesz swoją markę w branży muzycznej

et|icon_check_alt|

Zaczniesz produkować i sprzedawać bity online

et|icon_check_alt|

Pozyskasz nowych klientów na bity, mix, utwory

et|icon_check_alt|

Dowiesz się, jak stworzysz świetny miks i mastering utworu

et|icon_check_alt|

Poznasz rekomendowany sprzęt i oprogramowanie, które Ci się rzeczywiście przyda.

Poznaj nas

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc?

Cześć, miło nam Cię gościć na stronie Hugiz Records. Pozwól, że powiemy coś o sobie. Jesteśmy grupą producentów, inżynierów dźwięku i muzyków, którzy poprzez edukację i ciągły rozwój przekuli pasję do muzyki w pracę. Tworzymy produkcje, miksy i masteringi, a w dodatku zajmujemy się sprzedażą bitów online, marketingiem i zwiększamy jakość utworów naszych klientów.

Po 10 latach intensywnej międzynarodowej aktywności, zdecydowaliśmy się przekazać zdobytą wiedzę i doświadczenie dalej – tak, by kolejni producenci i inżynierowie mogli uczyć się z naszych błędów. Dokładnie tak samo, jak i my uczyliśmy się od ekspertów współpracujących z Beyonce i Wu-Tang Clan na uczelni DBS Music w Berlinie.

W rozwoju każdego biznesu, bez względu na branżę, potrzebny jest marketing. Jesteśmy ekspertami od Social Media, którzy uczą strategii budowania atrakcyjnych profili społecznościowych i przekazujemy tylko sprawdzoną wiedzę o reklamach i marketingu online.

Chętnie porozmawiamy z Tobą, na każdy muzyczny
i nie-muzyczny temat. Dodamy Ci motywacji, wiedzy i sprawimy, że rozwiniesz skrzydła. 

Ceny

Wybierz Plan, który Ci odpowiada

opinie Klientów

Co o nas mówią

Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Prowadzę studio SoundsOfStreet od blisko 5 lat. Z Hugiz Records współpracujemy od ponad 3. W pełni samodzielnie obsługują przekazywanych im klientów. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Relacja z klientem kulturalna i profesjonalna. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. Moc superlatyw i polecam współpracę zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą by ktoś profesjonalnie zajął się ich materiałem, jak i wszelkim studio nagrań, które chcą podzielić się z kimś napływającymi zamówieniami od klientów.

Theodor

Artysta, Założyciel Studia SoundsOfStreet

Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci, którzy wiedzą co robią. Podczas mixu i masteringu naszych utworów, inżynierowie Hugiz Records byli bardzo cierpliwi i entuzjastyczni. Zależy im, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%. W dodatku ich wiedza w dziedzinie produkcji muzyki jest ogromna i dzięki temu mogą przekazać swoim klientom dodatkowe, przydatne porady i poprawić muzykę zarówno z punktu technicznego, jak i artystycznego.

Chnnls

Zespół

Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność – pozostaje tylko włożyć słuchawki, skoncentrować się na tym, co w serduchu gra i dać z siebie jak najwięcej.
Dzięki Hugiz Records!

Kedyf

Artysta, Autor płyty "Patrzę Obserwuję", która została w całości zrealizowana przez Hugiz Records

Paczki Feedback

Jeśli wolisz poznać opinię na temat Twojej muzyki, możesz przesłać nam swoje utwory i produkcje. Dokładnie przesłuchamy Twoją muzykę i dostarczymy Ci konstruktywny Feedback na e-maila. Feedback obejmuje pakiet jednego utworu, pięciu lub całego albumu z 10 utworami. Umożliwi Ci to nie tylko ulepszenie muzyki, ale także rozwój umiejętności niezbędnych w pracy jako producent muzyczny lub artysta. Dowiedz się więcej tutaj.

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę. Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

et|icon_question_alt|

Ile czasu muszę czekać na konsultację?

Po zapłaceniu możesz zamówić sesję online tutaj. Możemy porozmawiać nawet jutro!

et|icon_question_alt|

Czy Feedback lub konsultacje naprawdę pomogą mojej muzyce?

Tak, indywidualne sesje online i Feedback pokażą Ci elementy, nad którymi musisz jeszcze popracować, jak np. bass, wokale, bit. Dzięki nim będziesz wiedzieć, w czym jesteś dobry i co musisz zmienić, by odnieść sukces.

et|icon_question_alt|

Czy 30-minutowa lub 1-godzinna sesja z Hugiz Records pomoże mi się rozwinąć?

Obydwa rodzaje konsultacji pomogą w podniesieniu jakości Twoich prac. Gdy wybierzesz 30-minutowe konsultacje, po 4 tygodniach spotkamy się ponownie, by omówić Twoje postępy. W przypadku 1-godzinnej sesji, dowiesz się więcej na temat tworzenia muzyki i wspólnie sprecyzujemy Twój plan działania na kolejne 6 miesięcy. Po 4 tygodniach spotkamy się, by sprawdzić postępy i zaktualizować strategię.

et|icon_question_alt|

Skąd mam wiedzieć, że Twoja wiedza jest sprawdzona?

Naszą wiedzę zdobyliśmy na uniwersytecie DBS Music w Berlinie u boku profesjonalistów współpracujących, m.in. z Beyonce i Wu-Tang Clan. Dodatkowo przez lata naszej międzynarodowej działalności zdobyliśmy konieczne doświadczenie i praktyczną wiedzę, które chcemy Ci przekazać podczas wspólnej sesji.

et|icon_question_alt|

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź tą playlistę na YouTube, znajdziesz tam artystów, z którymi ostatnio współpracowaliśmy.

et|icon_question_alt|

Czy konsultacje przybliżą mi realia pracy w branży muzycznej?

Indywidualne konsultacje obejmują niemal każdy aspekt związany z branżą muzyczną, jak sprzedaż bitów, dystrybucja i kupno bitów, produkcja muzyki, miks, mastering, nagrywanie utworów, budowanie marki i zdobywanie słuchaczy. Dodatkowo w trakcie sesji odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące pracy jako artysta czy producent muzyczny i podpowiemy, jak możesz zamienić swoją pasję w źródło dochodów.

et|icon_question_alt|

Czy dołączone do konsultacji Sample będą kompatybilne z moim programem?

Nasz Sample Pack jest kompatybilny ze wszystkimi programami i platformami do tworzenia muzyki, np. ProTools®, Fruity Loops®, Ableton®, Reason®, Logic®.

et|icon_question_alt|

Na jakim sprzęcie pracuje Hugiz Records?

Zobacz nasze studio od środka. Jeszcze więcej zdjęć na naszym INSTAGRAMIE!

et|icon_question_alt|

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie formy płatności, od klasycznego przelewu po płatności kartą, PayPal i Tpay.

Gotów, by zacząć?

Szukasz konsultacji bądź lekcji, które faktycznie pomogą Ci w rozwoju Twojej muzycznej kariery? W takim razie dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami i daj sobie pomóc!

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Zapisz się na bezpłatne szkolenie
Sekrety Nagrywania Wokalu

FREE

Wypełnij te pola i zarezerwuj miejsce na szkoleniu online! Pamiętaj, ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się od razu.

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki miksu wokali!

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki produkcji muzyki!

Wypełnij te pola,

wyślę Ci bity na Twój e-mail!

Otrzymaj

3 bity bezpłatnie

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji