KONSULTACJE

Konsultacje z Hugiz Records pomogą każdemu, kto zajmuje się muzyką. Nie ważne czy jesteś profesjonalistą czy amatorem, nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o muzyce. Od tworzenia lepszych produkcji, miksów czy piosenek, przez plan działania, po marketing, sprzedaż i zarabianie z pasji. Możesz również stworzyć dla Ciebie spersonalizowane tutoriale w Ableton.

Podczas jednej sesji poznasz wszystko, co niezbędne do tworzenia lepszej muzyki i osiągnięcia sukcesu w branży muzycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strategie Marketingowe

Nasi specjaliści dostarczą instrukcje i techniki zwiększające bazę fanów na mediach społecznościowych. Pomożemy Ci stworzyć interesujący profil na Facebooku i Instagramie.

Zarabianie na Muzyce

Jeśli tworzysz muzykę, z pomocą naszych indywidualnych konsultacji będziesz w stanie zoptymalizować streaming muzyki w sklepach internetowych i na platformach, jak Spotify, Apple Music, Google Play Music itp. Pomożemy Ci w sprzedaży bitów na popularnych serwisach, jak np. Beatstore.

Rozwój Marki

Nasze sesje online pomagają producentom muzycznym w rozwoju ich marek. Podczas 30-minutowej konsultacji poznasz tajniki tworzenia muzyki, bitów oraz ich sprzedaży. Nasza 1-godzinna sesja pomoże Ci w efektywnym używaniu reklam na Facebooku, przybliży sekrety związane ze sprzedażą bitów oraz tworzeniem własnych sklepów z bitami.

Strona Internetowa z Twoją Muzyką

Pomagamy stworzyć profesjonalną stronę internetową, która przypadnie do gustu Twoim słuchaczom i klientom.

Techniki Produkcji Muzyki

Nasi eksperci przedstawią Ci sprawdzone techniki produkcji muzyki, które obejmują, m.in. przygotowanie bitów, wokali, nagrywanie wysokiej jakości utworów. Możemy także stworzyć spersonalizowany tutorial w Abletonie.

Techniki Mix i Mastering

Przekażemy Ci wiedzę na temat czyszczenia i strojenia dźwięków oraz pomożemy stworzyć Miks i Mastering najwyższej jakości. Dowiesz się więcej o analogowych wtyczkach i sprawdzonych technikach pracy z dźwiękiem. Na Twoje życzenie stworzymy także spersonalizowany tutorial.

Bądź jeszcze lepszy

W czym jeszcze pomoże Ci sesja z Hugiz Records?

Konsultacje Hugiz Records są po to, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane z produkcją muzyki, zarabianiem na muzyce i wybiciem się w branży muzycznej. Poniżej zamieściliśmy listę kilku największych frustracji producentów muzycznych, artystów i inżynierów, które pomożemy Ci rozwiązać już w 30 minut!

Zdobędziesz fanów na mediach społecznościowych

Rozbudujesz swoją markę w branży muzycznej

Zaczniesz produkować i sprzedawać bity online

Pozyskasz nowych klientów na bity, mix, utwory

Dowiesz się, jak stworzysz świetny miks i mastering utworu

Poznasz rekomendowany sprzęt i oprogramowanie, które Ci się rzeczywiście przyda.

Poznaj nas

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc?

Cześć, miło nam Cię gościć na stronie Hugiz Records. Pozwól, że powiemy coś o sobie. Jesteśmy grupą producentów, inżynierów dźwięku i muzyków, którzy poprzez edukację i ciągły rozwój przekuli pasję do muzyki w pracę. Tworzymy produkcje, miksy i masteringi, a w dodatku zajmujemy się sprzedażą bitów online, marketingiem i zwiększamy jakość utworów naszych klientów.

Po 10 latach intensywnej międzynarodowej aktywności, zdecydowaliśmy się przekazać zdobytą wiedzę i doświadczenie dalej – tak, by kolejni producenci i inżynierowie mogli uczyć się z naszych błędów. Dokładnie tak samo, jak i my uczyliśmy się od ekspertów współpracujących z Beyonce i Wu-Tang Clan na uczelni DBS Music w Berlinie.

W rozwoju każdego biznesu, bez względu na branżę, potrzebny jest marketing. Jesteśmy ekspertami od Social Media, którzy uczą strategii budowania atrakcyjnych profili społecznościowych i przekazujemy tylko sprawdzoną wiedzę o reklamach i marketingu online.

Chętnie porozmawiamy z Tobą, na każdy muzyczny
i nie-muzyczny temat. Dodamy Ci motywacji, wiedzy i sprawimy, że rozwiniesz skrzydła. 

Ceny

Wybierz Plan, który Ci odpowiada

opinie Klientów

Co o nas mówią

Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Prowadzę studio SoundsOfStreet od blisko 5 lat. Z Hugiz Records współpracujemy od ponad 3. W pełni samodzielnie obsługują przekazywanych im klientów. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Relacja z klientem kulturalna i profesjonalna. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. Moc superlatyw i polecam współpracę zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą by ktoś profesjonalnie zajął się ich materiałem, jak i wszelkim studio nagrań, które chcą podzielić się z kimś napływającymi zamówieniami od klientów.

Theodor

Artysta, Założyciel Studia SoundsOfStreet

Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci, którzy wiedzą co robią. Podczas mixu i masteringu naszych utworów, inżynierowie Hugiz Records byli bardzo cierpliwi i entuzjastyczni. Zależy im, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%. W dodatku ich wiedza w dziedzinie produkcji muzyki jest ogromna i dzięki temu mogą przekazać swoim klientom dodatkowe, przydatne porady i poprawić muzykę zarówno z punktu technicznego, jak i artystycznego.

Chnnls

Zespół

Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność – pozostaje tylko włożyć słuchawki, skoncentrować się na tym, co w serduchu gra i dać z siebie jak najwięcej.
Dzięki Hugiz Records!

Kedyf

Artysta, Autor płyty "Patrzę Obserwuję", która została w całości zrealizowana przez Hugiz Records

Paczki Feedback

Jeśli wolisz poznać opinię na temat Twojej muzyki, możesz przesłać nam swoje utwory i produkcje. Dokładnie przesłuchamy Twoją muzykę i dostarczymy Ci konstruktywny Feedback na e-maila. Feedback obejmuje pakiet jednego utworu, pięciu lub całego albumu z 10 utworami. Umożliwi Ci to nie tylko ulepszenie muzyki, ale także rozwój umiejętności niezbędnych w pracy jako producent muzyczny lub artysta. Dowiedz się więcej tutaj.

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę. Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

Ile czasu muszę czekać na konsultację?

Po zapłaceniu możesz zamówić sesję online tutaj. Możemy porozmawiać nawet jutro!

Czy Feedback lub konsultacje naprawdę pomogą mojej muzyce?

Tak, indywidualne sesje online i Feedback pokażą Ci elementy, nad którymi musisz jeszcze popracować, jak np. bass, wokale, bit. Dzięki nim będziesz wiedzieć, w czym jesteś dobry i co musisz zmienić, by odnieść sukces.

Czy 30-minutowa lub 1-godzinna sesja z Hugiz Records pomoże mi się rozwinąć?

Obydwa rodzaje konsultacji pomogą w podniesieniu jakości Twoich prac. Gdy wybierzesz 30-minutowe konsultacje, po 4 tygodniach spotkamy się ponownie, by omówić Twoje postępy. W przypadku 1-godzinnej sesji, dowiesz się więcej na temat tworzenia muzyki i wspólnie sprecyzujemy Twój plan działania na kolejne 6 miesięcy. Po 4 tygodniach spotkamy się, by sprawdzić postępy i zaktualizować strategię.

Skąd mam wiedzieć, że Twoja wiedza jest sprawdzona?

Naszą wiedzę zdobyliśmy na uniwersytecie DBS Music w Berlinie u boku profesjonalistów współpracujących, m.in. z Beyonce i Wu-Tang Clan. Dodatkowo przez lata naszej międzynarodowej działalności zdobyliśmy konieczne doświadczenie i praktyczną wiedzę, które chcemy Ci przekazać podczas wspólnej sesji.

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź tą playlistę na YouTube, znajdziesz tam artystów, z którymi ostatnio współpracowaliśmy.

Czy konsultacje przybliżą mi realia pracy w branży muzycznej?

Indywidualne konsultacje obejmują niemal każdy aspekt związany z branżą muzyczną, jak sprzedaż bitów, dystrybucja i kupno bitów, produkcja muzyki, miks, mastering, nagrywanie utworów, budowanie marki i zdobywanie słuchaczy. Dodatkowo w trakcie sesji odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące pracy jako artysta czy producent muzyczny i podpowiemy, jak możesz zamienić swoją pasję w źródło dochodów.

Czy dołączone do konsultacji Sample będą kompatybilne z moim programem?

Nasz Sample Pack jest kompatybilny ze wszystkimi programami i platformami do tworzenia muzyki, np. ProTools®, Fruity Loops®, Ableton®, Reason®, Logic®.

Na jakim sprzęcie pracuje Hugiz Records?

Zobacz nasze studio od środka. Jeszcze więcej zdjęć na naszym INSTAGRAMIE!

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie formy płatności, od klasycznego przelewu po płatności kartą, PayPal i Tpay.

Gotów, by zacząć?

Szukasz konsultacji bądź lekcji, które faktycznie pomogą Ci w rozwoju Twojej muzycznej kariery? W takim razie dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami i daj sobie pomóc!

Odbierz e-book i twórz muzykę, nawet w ekstremalnych przypadkach braku natchnienia!

Podaj dane, na które natychmiast otrzymasz swój bezpłatny e-book!