Instrukcja naszej współpracy!

Po pierwsze, chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za zaufanie! Dziękujęmy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, by Twoja muzyka brzmiała jak najlepiej.

W celu usprawnienia naszej współpracy i komunikacji, stworzyliśmy stronę ze wskazówkami, jak możesz współuczestniczyć w procesie mixu & masteringu. Na każdym etapie pracy potrzebna jest nam Twoja opinia – w końcu chodzi o Twoją muzykę, która ma Ci się w pełni podobać. Prosimy, abyś przejrzał stronę od początku do końca. Dzięki temu będzie mógł mieć świetny mix szybciej! 🙂

Kilka rzeczy, które musisz wiedzieć

Masz nielimitowaną ilość korekt

Będziemy miksować Twój utwór do perfekcji! Nawet po 6 miesiącach od sfinalizowania projektu, chętnie wprowadzimy konieczne poprawki.

Mix w 48h!

Po wysłaniu śladów otrzymasz od nas gotowy mix już w dwa dni robocze. Otrzymasz plik audio doskonałej jakości w formacie 24bit 44,100kHz.

Panel Klienta

W specjalnym panelu klienta będziesz mógł na bierząco kontrolować proces miksu, zadawać pytania i informować o pożądanych zmianach w utworze. Najważniejsze, aby cała nasza komunikacja odbywała się w panelu klienta. NIesamowicie usprawni to naszą współpracę i sprawi, że wszystko będzie w jednym miejscu.
Wszystkie informacje o panelu znajdziesz na dole:)

Pisz do nas z każdym pojedynczym problemem!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7 i zawsze chętnie Ci pomożemy. Napisz do nas w panelu klienta z każdym pojedynczym pytaniem – szybko odpowiemy i udzielimy niezbędnych wskazówek.

Twój projekt jest u nas bezpieczny i wieczny!

Przechowujemy nasze projekty na bezpiecznych serwerach, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz mieć do nich dostęp. W dodatku możesz wprowadzić poprawki nawet kilka miesięcy po sfinalizowaniu miksu.

Jeśli potrzebujesz acapelle, albo wersje pod streaming. Daj nam znać!

Po sfinalizowaniu miksu, możesz otrzymać wersję acapella i instumentalną w formacie WAV. Przygotujemy dla Ciebie również wersję koncertową. Daj nam tylko znać w panelu klienta!

Pierwsze Kroki

Poprawny Export Materiału

Jest to bardzo istotny punkt. Im szybciej dostaniemy poprawnie wyeksportowane pliki, tym szybciej Ty dostaniesz od nas gotowy mix.
Link do pobrania śladów wyślij na email [email protected] lub dodaj go w Twoim panelu klienta.

Co musisz wiedzieć:

– Potrzebujemy wszystkie ślady w jakości WAV 24bit 44,100. Podkład w jednym śladzie MP3 też możesz do nas wysłać 🙂 
– Wszystkie ślady muszą być podpisane – to usprawnia organizację pracy. Prosimy, abyś odpowiednio nazwał ścieżki, np. wokal główny, podbitki, chórki, wokal z efektami itd. Nazwy typu audio 1, audio 2, audio 3, opóźniają oddanie Twojego projektu. 
– Każda ścieżka powinna być wyeksportowana od początku sesji, tak by po wgraniu do naszego DAW wszystkie były uszeregowane poprawnie.
-Spakuj wszystkie pliki w jeden folder o nazwie—> Nazwa Artysty – Nazwa Utworu
– Potrzebujemy Mixdown Twojego projektu. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wszystko jest poprawnie wyeksportowane i że możemy już zacząć pracę nad Twoim utworem. 
– Jeśli nie wiesz, jak poprawnie wyeksportować projekt z Twojego programu, tutaj znajdziesz odpowiedź: 
Pro Tools? Logic Pro X? Studio One? Cubase? FL Studio? Reason? Ableton Live? Reaper? Cool Edit? Audacity?

KOmunikacja i panel klienta

Panel Klienta – co, gdzie i jak?

et|icon_mail|

Otrzymasz wiadomość e-mail

Po sfinalizowaniu płatności, wyślemy Ci wiadomość e-mail z linkiem do Twojego panelu klienta. Otrzymasz wiadomość na e-mail, który podałeś w zamówieniu. Po kliknięciu w link w wiadomości będziesz mógł otworzyć i zabezpieczyć dowolnym hasłem Twój spersonalizowany panel klienta. Wiadomość będzie od adresata [email protected] Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź spam. Jeżeli w spamie nie ma wiadomości, skontakuj się z nami.

et|icon_house|

Miejsce naszej wspólnej komunikacji i współpracy

W panelu klienta znajdują się trzy karty: Tasks, Projects i Inbox. Kliknij proszę w zakładkę “Projects”, a następnie w okienko “Imię, Mix Mastering”. Znajdziesz tam trzy listy zadań. W pierwszej liście to-do o nazwie “Zacznijmy”, chodzi o efektywny początek pracy nad mixem, np. eksport plików, uwagi dotyczące miksu. Prosimy, abyś zamieścił tam także utwór referencyjny czyli utwór pokazujący nam, jak chcesz, aby Twój finalny projekt brzmiał. Drugą listę “Poprawki”, zaczniesz uzupełniać dopiero po otrzymaniu od nas mixu. Ważne, abyś dokładnie napisał, co chcesz zmienić w otrzymanej wersji mixu. W trzeciej liście to-do odznacz jakie wersje miksu potrzebujesz. Chcesz wersję acapella czy instrumental? Daj nam o tym znać zaznaczając odpowiedni kwadracik. 

et|icon_search_alt|

Wszystki Twoje pliki w jednym miejscu! (nawet po kilku miesiącach)

W zakładce “Projects” kliknij w okienko “Hugiz Records Mix”, a następnie w kartę “Files”. Znajdziesz tam finalną wersję mixu, a także wszystkie poprzednie wersje. Twoje pliki będą bezpieczne na naszym serwerze i będziesz mieć do nich nieograniczony dostęp. 

Poznaj nas

Nie chemy robić dobrych mixów, chcemy robić idealne!

Dopracowanie utworu do perfekcji może być długim procesem, dlatego dajemy Ci możliwość wprowadzenia dowolnej liczby poprawek w miksie. Będziemy pracować nad Twoim utworem aż będziesz z niego w pełni zadowolony! W liście to-do “Poprawki”, napisz możliwie najdokładniej, co mamy zmienić w mixie, np. dodać pogłos w 0:54sec. Przeanalizujemy i wprowadzimy każdą zmianę, którą tam zamieścisz. Pisz dowoli, w końcu chodzi o Twój utwór i ma on brzmieć idealnie!

POBIERZ APLIKACJE

Miej wszystko pod kontrolą

Z aplikacją Plutio będziesz mieć dostęp do portalu klienta zawsze i wszędzie. W jednej aplikacji znajdziesz wszystkie pliki, będziesz na bierząco kontrolował postępy i dostaniesz powiadomienie, gdy wyślemy Ci wiadomość bądź oddamy miks. Ułatwiony dostęp do projektu i lepsza organizacja gwarantowane!

BONUS

-20% Na Kolejny Mix

Stawiamy na ciągły rozwój naszych usług i bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyś podzielił się z nami Twoją opinią. Wpełnij poniższy formularz i daj nam znać, co myślisz o naszej współpracy. W zamian odwdzięczmy się -20% zniżką na kolejny mix & mastering 🙂

 

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę. Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

et|icon_question_alt|

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź proszę tą Playlistę na YouTube. Znajdziesz tam wybranych artystów, z którymi współpracowaliśmy.
et|icon_question_alt|

Jak mam przygotować moje ścieżki do Mixu?

Możesz nam wysłać swoją sesję w Pro Tools® lub Ableton®. Jeśli nie używasz żadnego z wymienionych dwóch DAW, musisz wyeksportować każdą ścieżkę osobno i wysłać nam je w formacie WAV. Każda ścieżka powinna być wyeksportowana od początku sesji, tak by po wgraniu do naszego DAW wszystkie były uszeregowane poprawnie.
et|icon_question_alt|

Na jakim sprzęcie pracujecie?

TUTAJ zobaczysz nasze studio w akcji!
et|icon_question_alt|

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie formy płatności, od klasycznego przelewu po płatności kartą, PayPal i Tpay.
et|icon_question_alt|

Moje wokale są trochę nienastrojone. Możecie się tym zająć?

Oczywiście. Używamy AutoTune®, Melodyne® i Ableton Live®, by manualnie edytować Twój wokal aż do osiągnięcia perfekcji.
et|icon_question_alt|

Jakie ustawienia pliku WAV powinienem wam wysłać?

Najlepiej 44,100khz 24bit.
et|icon_question_alt|

Ile muszę czekać na dostęp do panelu klienta?

Dostęp dostaniesz od razu po zaksięgowaniu płatności. Postaramy się, by było to możliwie najszybciej!
et|icon_question_alt|

Jaki jest najlepszy sposób na wysłanie wam materiału?

Google Drive, WeTransfer i Dropbox.

Gotów, by zacząć?

Aby wydać świetny utwór potrzebujesz odpowiedniego Miksu i Masteringu. Dostaniesz to wszystko od Hugiz Records i to po przystępnej cenie!

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Zapisz się na bezpłatne szkolenie
Sekrety Nagrywania Wokalu

FREE

Wypełnij te pola i zarezerwuj miejsce na szkoleniu online! Pamiętaj, ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się od razu.

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki miksu wokali!

Wypełnij te pola, wyślę Ci dostęp na Twój e-mail

Otrzymaj bezpłatny dostęp i poznaj moje techniki produkcji muzyki!

Wypełnij te pola,

wyślę Ci bity na Twój e-mail!

Otrzymaj

3 bity bezpłatnie

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji