Opinie

Posłuchaj opinii naszych klientów o miksie i masteringu oraz programach edukacyjnych.

Opinie

Posłuchaj opinii naszych klientów o miksie i masteringu oraz programach edukacyjnych.

Sprawdź opinie o naszych produktach

Kliknij nazwę interesującego Cię produktu, aby przejść do opinii klientów

Absolwenci naszych programów edukacyjnych

Hugiz Records jest w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych i po ukończeniu naszego programu edukacyjnego możesz otrzymać certyfikat.

Rekomendacje studentów Szkoły Mix Mastering

Dużo wartościowej nauki przekazanej w bardzo zrozumiałej formie, zarówno dla początkujących, oraz zaawansowanych w dziedzinie miksu i masteringu. Kontakt indywidualny i profesjonalne zarządzanie szkoleniem i to za tak niewielkie czesne! Zdecydowanie polecam!

Piotr Garlicki

“Tomek potrafi świetnie, w bardzo prosty i obrazowy sposób przekazać wiedzę, a swoim entuzjazmem zachęca do pracy i poprawiania prac. Zawsze znajduje czas dla kursantów i daje pełny feedback oraz pomaga. Z całego serca polecam Szkołę, bo daje nieziemskie rezultaty!”

Paweł Wołczek

“Tomek przekazuje wiedzę w sposób przystępny i zawsze można do niej wrócić. Nauczyciele są bardzo pomocni i pozytywni. Czuję, że bardzo rozwinąłem się muzycznie w kursie i na pewno będę często do niego wracać. Bardzo dobrze wydane pieniądze!”

Rafał Piwowski

“Już od momentu rozpoczęcia kursu czuję progres. Tomek przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, sprawiając, że każda praca domowa to ciekawe wyzwanie. Niepowtarzalna okazja na rozwijanie swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów.”

Mateusz Jankowski

“Bardzo dziękuję Tomkowi i całej ekipie za fenomenalny kurs Szkoła Mix Mastering. Jestem bardzo zadowolony, bo nauczyłem się wielu rzeczy, o których nie miałem nawet pojęcia. Serdecznie polecam! Panowie w Hugiz Records służą profesjonalną i szybką pomocą :)”

Jakub Kucybała

“Od Tomka zawsze miałem konkretne i szczere odpowiedzi na swoje pytania, a w przypadku innych szkół mam wrażenie, że jest z tym problem. Materiały w kursie są cały czas dostępne i często do nich wracam. Cena za to, co dostałem w kursie, jest nieduża!

Michał Rybiński

“Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Już w trakcie kursu zacząłem współpracować z artystami, którzy są zadowoleni z mojej pracy. A co najlepsze, jeśli zdarzą się teraz jakieś nietypowe problemy, to ciągle mogę liczyć na pomoc Hugiz Records!”

Ivan Plugatariov

“Zanim dołączyłem nie wiedziałem, jak działają wtyczki i jak je stosować. Jednak już w pierwszym tygodniu kursu zacząłem rozumieć swoje błędy. I z każdym tygodniem moje utwory były coraz lepsze. Teraz moi klienci są bardzo zadowoleni z pracy, którą wykonuję. Robię to dużo lepiej i szybciej!”

Wojciech Łucki

“Szukałem szkolenia, które nauczy mnie miksu utworów, aby brzmiały profesjonalnie. Na kursie otrzymałem o wiele więcej! Dużą zaletą są oceny prac domowych, grupa na FB i spotkania live, w trakcie których można otrzymać odpowiedzi na swoje pytania. Dobrze zainwestowane pieniądze!

Marek Romik

“Dołączyłem do Szkoły Mix Mastering i muszę powiedzieć, że dostałem sporo praktycznej wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiałej formie. Jeżeli ktoś interesuje się miksem i masteringiem lub nie wie jak zacząć, to zwłaszcza dla niego jest ten kurs. Polecam!”

Paweł Hofmann

“Szkoła Mix Mastering to wspaniała inwestycja! Polecam każdemu kurs od Hugiz Records, ponieważ ta wiedza przyda się każdemu. Nieważne czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku czy producentem – w każdym z tych przypadków ta Szkoła jest dla Ciebie!”

Jakub Dziembowski

“Po kilku tygodniach kursu proces miksu stał się dla mnie łatwiejszy – zacząłem zwracać uwagę na rzeczy, o których dotychczas nie miałem pojęcia! Możliwość zadawania pytań Tomkowi na spotkaniach online była bardzo budująca. Bardzo polecam kurs!”

Adrian Pastuszka

“Kurs idealny dla każdego, kto szuka dobrych fundamentów w miksie i masteringu lub chce uzupełnić swoje braki. Materiały w formie e-booków i śladów do treningu na duży plus!!! Wspaniały projekt dzięki któremu, po latach uczenia się z YouTube mogłem w końcu uzupełnić swoje braki i wejść na nowy poziom!

Daniel Szulc

“Skorzystałem z kursu Szkoła Mix Mastering. Już będąc w połowie modułów widziałem u siebie zmianę. Kurs bardzo mi pomógł w realizacji moich autorskich pomysłów, a uwagi instruktorów nakierowały na bycie większym profesjonalistą w temacie miksu i masteringu!”

Przemysław Mazurek

“Uważam jest to mega pigułka dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych. Wiedza, do której nieraz dochodzi się latami praktyki. Materiał został super wyłożony! Warto wspomnieć o dodatkowych bonusach, które otrzymujemy przy kursie. Polecam mocno!”

Michał Kuniszewski

Rozpocząłem ten program posiadając już pewną wiedzę o miksie, a dowiedziałem się o ciekawych zabiegach oraz jak to robią inni. To za co najbardziej cenie ten kurs, to nauka o organizacji swojej pracy i rozsyłania plików do klientów. Teraz radzę sobie z tym o wiele lepiej, za co bardzo dziękuję Tomkowi.

Jacek Sadko

Kurs jest absolutnie niesamowity, spełnił wszystkie moje oczekiwania! Zdobyłem nową wiedzę i już zacząłem ją wykorzystywać pracując nad własnymi utworami. Dzięki wielkie zespołowi SMM za wspaniałe doświadczenie!

Stepan Honcharov

Program był rewelacyjny, bardzo precyzyjny i praktyczny. Komunikację z prowadzącymi Tomkiem oraz Bartkiem oceniam celująco, a co ważne po ukończeniu kursu nadal istnieje z nimi kontakt. Gorąco wszystkim będę polecał.”

Mateusz Nowak

“Kurs zawiera w sobie dużą dawkę wiedzy. Żaden tutorial na Youtube nie odzwierciedla tylu niezbędnych informacji w jednym miejscu. Nie tracisz przy tym czasu na odrębne poszukiwanie odpowiedzi. Już na samym początku otrzymujesz praktyczne informacje dotyczące organizacji pracy, które dość często bywają pomijane. Dla mnie osobiście było to pozytywnym zaskoczeniem i jak się okazuje już samo przygotowanie do pracy jest niezwykle ważne i ma ogromny wpływ na jej jakość. Dyspozycyjność Tomka na spotkaniach on-line, szeroki zakres jego wiedzy i zaangażowanie nie pozostawiały wątpliwości, że ten kurs to najlepiej zainwestowane pieniądze. Duży plus za to, że żadne pytanie nie zostało pozostawione bez odpowiedzi. Sumienne i rzetelne sprawdzanie prac domowych. Solidna analiza i dokładne wskazanie na elementy do poprawy oraz rzeczy, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Możliwa korekta zadania, aż do uzyskania idealnego rezultatu. Podsumowując, uważam, że jest to najlepszy kurs, jaki dotychczas odbyłem. To był bardzo dobrze wykorzystany czas. Oprócz ogromnej wiedzy zdobyłem także nowe umiejętności oraz determinację do działania i dalszego rozwoju. Z całą pewnością jest to kurs godny polecenia, a więc nie zastanawiaj się, działaj! ;)”

Wojciech Falkowski

Wybrane prace studentów Szkoły Mix Mastering

Łukasz Wątroba

Łukasz Wątroba

Łukasz Wątroba

Łukasz Wątroba

Paweł Zakrzewski (Rock)

Karol Borucki (Reggae)

Kajetan Kałwa (Pop)

Walentyn Dubrowskij (Muzyka Filmowa)

Szymon Łukomski (Rap)

Adrian Pastuszka (Hip-Hop)

Tomasz Wołoczko

Szymon Łukomski (Rap)

Mateusz Kościecha (Rap)

Ryszard Wilczyński (Electro)

Tomasz Szwedziak (Folk)

Bartosz Libera (Rap)

Kacper Kortz (Pop)

Bartosz Libera (Rap)

Remigiusz Jabłoński (Rap)

Uważam, że jest to najlepszy kurs, jaki dotychczas odbyłem. To był bardzo dobrze wykorzystany czas. Oprócz ogromnej wiedzy zdobyłem także nowe umiejętności oraz determinację do działania i dalszego rozwoju. Z całą pewnością jest to kurs godny polecenia, a więc nie zastanawiaj się, działaj! ;)”
Wojciech Falkowski
“Teraz wiem dokładnie jak działa każde z potrzebnych mi narzędzi do pracy, nie wykonuję żadnych losowych ruchów. Już w trakcie kursu zacząłem współpracować z artystami, którzy są zadowoleni z mojej pracy. A co najlepsze, jeśli zdarzą się teraz jakieś nietypowe problemy, to ciągle mogę liczyć na pomoc Hugiz Records!”
Ivan Plugatariov
“Ja już zrobiłem 10 miksów. Kurs Szkoła Mix Mastering mi się zwrócił i dalej zwraca, bo przede mną 3 kolejne.”
Łukasz Wątroba

Gitarzysta w zespołach WINNI, Black & Blonde, Bolero Band

Rekomendacje studentów Szkoły Produkowania Muzyki

Dokładnie omówiona tematyka w każdym module w postaci filmów i materiałów dodatkowych. Praktyczne przykłady. Bardzo przydatne spotkania online, na których dosłownie żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Do tego bardzo pomocna, aktywna grupa na facebooku. Bardzo rzeczowi, profesjonalni prowadzący!

Sylwia S.

“Jestem mega zadowolony z efektów Szkoły Produkowania Muzyki. Otrzymałem bardzo dużo użytecznej wiedzy, praktyki i wiele się nauczyłem. Do tego miałem świetny kontakt z prowadzącym Tomkiem i stałe wsparcie na grupie oraz spotkaniach online. Gorąco polecam każdemu, kto chce tworzyć świetną muzykę! :)”

Szymon Łukomski

Świetny kurs! Masa wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu, mistrzowsko przekazanej i wyjaśnionej przez Tomasza sprawia, że kurs mógłby się nie kończyć. Polecam każdemu, kto chciałby zacząć tworzyć swoją muzykę, a nie wie, od czego zacząć. Potężna kopalnia wiedzy, z której grzechem jest nie skorzystać! Polecam!

 Dawid Kobel

Dużo wartościowej nauki przekazanej w bardzo zrozumiałej formie dla początkujących i zaawansowanych. Kontakt indywidualny, pomoc w wyjaśnieniu niezrozumiałości, profesjonalne zarządzanie szkoleniem i to za tak niewielkie czesne! Zdecydowanie polecam!

Piotr Garlicki

“To nie pierwszy kurs, jaki skończyłem, ale pierwszy kurs, po którym naprawdę zdobyłem nowe umiejętności. Ogromna w tym zasługa Tomka, który tłumaczy wszystko w bardzo przystępny i zrozumiały sposób i do tego ma mnóstwo cierpliwości :) Dzięki za przekazaną wiedzę, za konstruktywną krytykę i całą pracę waszego zespołu!”

Damian Smagacz

“Bardzo przydatny program do nauki ‘konstruowania’ utworów. Żeby stworzyć dobry utwór nie wystarczy skomponować muzyki. Trzeba jeszcze ją odpowiednio wykonać, zadbać o aranżację i to wszystko zmiksować. Tego wszystkiego uczą instruktorzy z HUGIZ RECORDS!”

 Marcin Tomasz

“Świetne szkolenie dla osób początkujących jak i dla tych, którzy już mają wiedzę na temat produkowania muzyki. Po ukończonym kursie jestem w stanie samodzielnie produkować własne utwory oraz podkłady muzyczne dla artystów. Podczas szkolenia otrzymujesz wsparcie na każdym etapie Twojej pracy oraz dostęp do grupy, na której można publikować własna twórczość i zamieszczać pytania. Jak dla mnie jest to bezcenna zaleta tego i każdego innego kursu Hugiz Records. Nie musisz zastanawiać się czy coś w Twoim utworze brzmi wystarczająco dobrze. Ekipa z Hugiz Records wskaże Ci ewentualne elementy do poprawy i nakieruje Cię na odpowiednie tory. Wszystkim, którzy chcą tworzyć oraz publikować własne utwory muzyczne z czystym sumieniem polecam Szkołę Produkowania Muzyki! Z Hugiz Records wszystko staje się łatwiejsze!”

Wojciech Falkowski

Rekomendacje studentów Szkoły Nagrywania Wokalu


Byłem na samym początku i nie wiedziałem nic. A dzięki kursowi i wiedzy tam zawartej, wszystko stało się jasne! Wcześniej samemu szukałem i nie wiedziałem, czego tak naprawdę potrzebuję i co mogę usprawnić. Właśnie dlatego polecam kurs wszystkim!”
Krystian Plocke

“Dzięki programowi i waszej pomocy zakupiłem odpowiedni sprzęt dla siebie. Na co dzień bardzo pomagają mi ćwiczenia z korkiem w celu poprawy dykcji. Jeśli ktoś robi muzykę i nagrywa to z pewnością znajdzie dla siebie w kursie masę technik, które pomagają artystom. Polecam!”
Marcin Petters


“Dowiedziałem się bardzo dużo z kursu, np. co to są podbitki, plecy i jak się je robi. Według mnie jest to taka
wiedza skondensowana w jednym miejscu, dzięki czemu nie musimy szukać wszystkiego w Internecie. Tomasz to dla mnie autorytet, bardzo dużo się od niego dowiedziałem i mam zaufanie do jego kursów.”

Szymon Łukomski

“Dołączyłem do kursu, bo nie wiedziałem, dlaczego moje utwory się nie przyjmują i mają mało wyświetleń.
Po kursie moje utwory stały się bardziej jakościowe i zdobyłem większe grono odbiorców, ponieważ wiem już jak promować swoją muzykę. W kursie wszystko masz na wyciągnięcie ręki i możesz zaczynać działać ze swoją muzyką!”
Jakub Supernak

“Brawo! Dom buduje się od wylania porządnego fundamentu. Po tym dopiero powinno się zabierać do stawiania ścian. Fundamentem jest podstawowa wiedza, która dzięki Hugiz Records zdobywamy podczas udziału w Szkole Nagrywania Wokalu.
Teraz już na dobre można oddać się swojej pasji i zająć profesjonalnym tworzeniem muzyki.”
Zbigniew Sawicki

“Uważam jest to
mega pigułka dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Wiedza, do której dochodzi się latami praktyki. Mnie osobiście najbardziej interesował materiał na temat streamingu, który również został super wyłożony. Warto wspomnieć o dodatkowych bonusach, które otrzymujemy przy kursie.”
Michał Kuniszewski


“Świetny kurs dla wokalistów i osób myślących o przygodzie ze światem realizacji swoich utworów.
Przydatne kompendium wiedzy, kurs wyniesie Twój warsztat – zaczynając od pisania tekstu po realizacje.”

Karol Urban

“Dużo ciekawej wiedzy dotyczącej nagrywania, ale też aspektów pobocznych z tym związanych.
Przekazane informacje są przeskokiem poziom wyżej (przynajmniej dla mnie) jeżeli chodzi o nagrywki i już niedługo postaram się je przełożyć na praktykę.”
Andrzej Surowiński

“Nauczyłem się, jak technicznie nagrywać i dzięki temu
moja muzyka ma lepszy wydźwięk. W kursie miałem wszystko skupione w jednym miejscu, a z własnego doświadczenia wiem, że ciężko o dobre porady w Internecie. Polecam Ci zainwestować w pasję i to, co Ci daje frajdę!”
Krystian Pichliński

Opinie o miksie i masteringu online

Odbierz e-book i twórz muzykę, nawet w ekstremalnych przypadkach braku natchnienia!

Podaj dane, na które natychmiast otrzymasz swój bezpłatny e-book!