Pixer

Najpopularniejsze utwory

nowy utwór już dostępny!

Mój najnowszy utwór promujący album „12 godzin”. Zapraszam do odsłuchu. Opowiada o nieustannym zmaganiu się z codziennością i poszukiwaniu sensu tam, gdzie go nie ma.

Muzyka

Koncerty

Katowice

Spodek, 29.10.2019

wrocław

Hala Stulecia, 4.11.2019

Kraków

Tauron Arena Kraków, 23.11.2019

Gdańsk/Sopot

Ergo Arena, 29.11.2019

Warszawa

Torwar, 8.12.2019

Płyty

Diagram Świata

W tym albumie nie bawię się w obchodzenie tematów trudnych. Cała płyta przeplatana jest szeregiem skitów i drwin ze świata, który zastałem. Całość jest bezpruderyjna, a prawda skalowalna.

Rozpikselowany

Mój kolorowy krzyk nawiązujący do wspomnień wielkiej miłości. W bezkompromisowych tekstach wykrzykuję całego siebie. Radość i smutek porzucenia. Mówię o uczuciu niekompletności, gdy jesteś jak rozpikselowane zdjęcie. 

Wszystko, co kocham

Sentymentalny powrót do wyidealizowanych wspomnień. Mówię o momentach, które skrupulatnie  oczyściłem z wszelkich brudów. Zostawiłem słuchaczom szczerość, bezpretensjonalność i spokój ducha. Wszystko, co kocham.

O mnie

Zacząłem zajmować się rapem na początku lat 90. od amatorskiego nagrywania w domu na odtwarzaczu kaset magnetofonowych. W sumie mam na swoim koncie 5 solowych płyt. W 2019 ukaże się mój najnowszy krążek o nazwie “12 godzin”.

kontakt

Zostaw wiadomość

Pixer

Tomasz Moskalski
+48 600 269 878
hugiz.rec@gmail.com

Odbierz e-book i twórz muzykę, nawet w ekstremalnych przypadkach braku natchnienia!

Podaj dane, na które natychmiast otrzymasz swój bezpłatny e-book!