Studio Nagraniowe

Pracujemy w optymalnie zaadoptowanym studiu muzycznym, w którym pełno nie tylko dobrego sprzętu, ale i pasji. Jesteśmy grupą wykształconych producentów muzycznych i inżynierów dźwięku, którzy poza wiedzą, kreatywnością i najlepszym dostępnym sprzętem, mają też miłość do podnoszenia jakości muzyki naszych klientów. Zobacz nasze profesjonalnie zaadoptowane studiu, które pomoże nam wyciągnąć z Twojego nowego utworu jeszcze więcej!

Zaufały nam wytwórnie, firmy, setki artystów i producentów

Zobacz nasze studio

Pomagamy Tworzyć Muzykę Na Twoich Warunkach

Poznaj nasze studio od środka! To właśnie w nim nagrywamy zespoły, pojedynczych artystów, wokalistów, raperów i lektorów. W tym miejscu tworzymy nasze produkcje, oferujemy profesjonalne odsłuchy i dbamy o Mix & Mastering naszych klientów. Pomożemy Ci zrealizować projekt na Twoich warunkach, profesjonalnie i w pełnym skupieniu.
Zobacz więcej zdjęć studia na naszym Instagramie.

Zobacz nasze studio

Pomagamy Tworzyć Muzykę Na Twoich Warunkach

Poznaj nasze studio od środka! To właśnie w nim nagrywamy zespoły, pojedynczych artystów, wokalistów, raperów i lektorów. W tym miejscu tworzymy nasze produkcje, oferujemy profesjonalne odsłuchy i dbamy o Mix & Mastering naszych klientów. Pomożemy Ci zrealizować projekt na Twoich warunkach, profesjonalnie i w pełnym skupieniu.
Zobacz więcej zdjęć studia na naszym Instagramie.

Sesja Nagraniowa w optymalnych warunkach

W studiu Hugiz Records zadbamy, byś mógł zrealizować swój projekt w skupieniu, wykorzystując cały Twój potencjał. Nasze profesjonalnie zaadoptowane studiu zagwarantuje Ci czyste brzmienie utworu.

Nagrywanie z Auto-Tune

Nagraj swoj utwór od razu z efektem Auto-Tune. Twój wokal będzie na żywo skorygowany, a brzmienie utworu urozmaicone.

Stałe wsparcie

Doświadczony realizator i producent muzyczny odpowie na Twoje wszystkie pytania i zadba byś wyciągnął z sesji jak najwięcej. Dodatkowo, stworzyliśmy dla Ciebie poradnik, jak przygotować się do sesji nagraniowej.

Twoja sesja nagraniowa

Umów się na sesję, kiedy tylko chcesz!

Możesz zarezerwować sesję w naszym studiu używając panelu po prawej stronie. Wystarczy, że klikniesz w pasujący Ci dzień, wybierzesz godzinę i długość sesji nagraniowej. W ten prosty sposób zagwarantujesz sobie efektywny czas w profesjonalnym studiu nagraniowym Hugiz Records.

Dostaniesz to wszystko
już w cenie startowej!

lokalizacja

Odwiedź nas

Nasze studiu nagraniowe znajduje się w Słubicach, w województwie Lubuskim. Bliskość granicy z Niemcami gwarantuje łatwe połączenia autobusowe i pociągowe z dużymi miastami w Polsce i w Niemczech. Adres: ul. Piska 6, 69-100 Słubice, Polska.

OPINIE

Co mówią nasi klienci

Hugiz Records jest niezastąpioną firmą. Prowadzę studio SoundsOfStreet od blisko 5 lat. Z Hugiz Records współpracujemy od ponad 3. W pełni samodzielnie obsługują przekazywanych im klientów. Opinie o efektach ich pracy są zawsze pozytywne. Relacja z klientem kulturalna i profesjonalna. Pracują niezwykle sprawnie, są rzetelni i świetnie zorganizowani. Moc superlatyw i polecam współpracę zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą by ktoś profesjonalnie zajął się ich materiałem, jak i wszelkim studio nagrań, które chcą podzielić się z kimś napływającymi zamówieniami od klientów.

Theodor

Artysta, Założyciel studia SoundOfStreet

Współpraca z Hugiz Records to czysta przyjemność. To umiejętni producenci, którzy wiedzą co robią. Podczas mixu i masteringu naszych utworów, inżynierowie Hugiz Records byli bardzo cierpliwi i entuzjastyczni. Zależy im, by końcowy produkt satysfakcjonował klienta w 100%. W dodatku ich wiedza w dziedzinie produkcji muzyki jest ogromna i dzięki temu mogą przekazać swoim klientom dodatkowe, przydatne porady i poprawić muzykę zarówno z punktu widzenia technicznego, jak i artystycznego.

Chnnls

Band

Spokój, skupienie, pasja, profesjonalizm. Wszystko na czas. Wszystko dopieszczone w każdym calu. Tworzenie w takim miejscu to czysta przyjemność – pozostaje tylko włożyć słuchawki, skoncentrować się na tym, co w serduchu gra i dać z siebie jak najwięcej.
Dzięki Hugiz Records! Kedyf

Artysta, Autor płyty "Patrzę Obserwuję", która została w całości zrealizowana przez Hugiz Records

Warto wiedzieć przed sesją

Z myślą o wzajemnym szacunku stworzyliśmy krótki regulamin, który pozwoli nam pracować efektywnie i w miłej atmosferze.
Prosimy, abyś się z nim zapoznał.

Odwołaj sesję za darmo do 24h przed rozpoczęciem

Możesz za darmo odwołać umówioną sesję na dzień przed wizytą. Niestawienie się na sesję jest równoznaczne z wykorzystaniem umówionych godzin i skutkuje koniecznością uiszczenia 100% należnej opłaty.

Dostarcz nam podkład muzyczny

Pamiętaj, aby mieć przy sobie podkład muzyczny, który chcesz użyć w trakcie sesji nagraniowej. Podkład możesz przesłać nam dwa dni przed umówioną wizytą poprzez Wetransfer.com bądź zapisz go na pendrive i dostarcz nam na początku sesji.

Opłata za sesję nagraniową

Za umówioną sesję nagraniową możesz zapłacić z góry bądź w trakcie wizyty.

Sesja zaczyna się punktualnie

Prosimy, abyś uszanował nasz czas i stawił się punktualnie. Wykupiony czas w studiu liczy się od początku zarezerwowanej sesji, nie od momentu stawienia się klienta.

Poradnik dla Ciebie

Jeżeli nie jesteś pewny, jak przygotować się do sesji nagraniowej, sprawdź proszę ten poradnik. Przygotowaliśmy go specjalnie dla Ciebie.

Jesteś odpowiedzialny za ewentualne zniszczenia

Za zniszczenia czy uszkodzenia sprzętu wynikające z Twojej winy będziesz musiał odpowiedzieć finansowo.  

Satysfakcja Gwarantowana

24/7 Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym studiu nagraniowym? A może masz pytania związane z realizacją nagrań? W takim razie napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Email: [email protected] 

Masz czas na podjęcie decyzji. Gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy!

Nie ponosisz ŻADNEGO ryzyka, możesz umówić sesję w studiu i odwołać ją za darmo do 24h przed rozpoczęciem umówionej wizyty. Jeżeli nie będziesz mógł stawić się w studiu, zwrócimy Ci 100% Twoich pieniędzy!

FAQ

Tutaj znajdziesz kilka częstych pytań, które niepokoiły naszych klientów. Pamiętaj, że jako specjaliści z Hugiz Records, zawsze chętnie wesprzemy Twoją pracę. Jeśli masz dodatkowe pytanie, skontaktuj się z nami już dziś!

Nie wiem jak przygotować się do sesji nagraniowej.

Stworzyliśmy dla Ciebie poradnik, który pomoże Ci możliwie najlepiej przygotować się do wizyty w studiu nagraniowym. Poradnik możesz pobrać tutaj.

Ile razy mogę odwołać umówiony termin?

Termin możesz odwołać tyle razy, ile będziesz musiał. Pamiętaj, żeby zrobić to 24 godziny przed umówioną sesją.

Na jakim sprzęcie pracujecie?

Na Instagramie możesz zobaczyć więcej zdjęć naszego studia! 

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie formy płatności, od klasycznego przelewu po płatności kartą, PayPal, Tpay czy gotówką.

Gdzie mogę usłyszeć wasze prace?

Sprawdź proszę tą Playlistę na YouTube. Znajdziesz tam wybranych artystów, z którymi współpracowaliśmy.

Nie umiem śpiewać, ale chciałbym spróbować swoich sił w studiu. Możecie sprawić, że mój wokal będzie dobrze brzmieć?

Oczywiście, możesz nagrać swój utwór od razu z efektem Auto-Tune. Twój wokal będzie na żywo skorygowany, a jeśli to Ci nie wystarczy, będziemy go korygować do perfekcji w trakcie Mixu & Masteringu. 

Ile muszę czekać na potwierdzenie wizyty?

Wizyta jest potwierdzona od razu po jej umówieniu. 

Nie mam gdzie wydrukować tekstu, który będę śpiewać. Możecie mi w tym pomóc?

Możesz nam przesłać tekst dzień przed sesją nagraniową. Zajmiemy się wydrukiem i zadbamy, byś miał go w trakcie sesji. Możesz także zapisać swój tekst w telefonie, w ten sposób będziesz mieć go zawsze przy sobie.

Jaki jest najlepszy sposób na wysłanie podkładu muzycznego?

Google Drive, WeTransfer i Dropbox.

Gotów, by zacząć?

Aby wydać świetny utwór potrzebujesz odpowiednio nagranych śladów. Dostaniesz to wszystko od Hugiz Records i to po przystępnej cenie!

Proszę wypełnij te pola, wyślę Ci darmowe sample na Twój e-mail!

70+ Sampli dla Ciebie!

Proszę wypełnij te pola,

wyślę Ci 3-dniowy dostęp do 7 lekcji kursu produkcji muzyki!

Akademii

Producenta

7 lekcji